Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van olyan aki missed ab utan...

Van olyan aki missed ab utan azonnal teherbe esett vagy elso menzesz utan? Illetve a baba egeszsegesen meg is szuletett? Plusz ki kapott Duphastont?

Figyelt kérdés

Csak kivancsisagbol kerdezem. Dec.28-an volt missed ab-om. 11 hetes voltam , 9 hetesen meg allt a baba szive. Lelkileg meg nem teljesen vagyok okes, plusz elegge felek, hogy a kovetkezonel is lesz valami baj es nem marad meg.. a Duphastonrol azt hallottam hogy segit a mazgaz megtapadasaban igy meg marad.

Bar gondolom mindenre van ellenpelda..

Viszont most a pozitiv tortenetekbol meritek most erot, hogy a kovetkezonel nem lesz baj.



#Misseb ab
2021. jan. 12. 13:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Olvassa még valaki a topikot?

Kérdező, végülis mennyit vártatok? :)

2021. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szia, 03.30-an jott meg utoljara es ma vagyok 13 hetes;)
2021. jún. 29. 14:12
 13/21 A kérdező kommentje:
🙂•
2021. jún. 29. 14:12
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! 🤩 Kaptál végül valami gyógyszert?
2021. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Koszonom🥰Igen:) Progeszteront szedek az elso pozitiv teszt ota es a 14.hetig kell szednem:)
2021. jún. 29. 14:28
 16/21 A kérdező kommentje:

Egyebkent azt hozza szeretnem tenni, hogy nalam felborult minden!

28 napos ciklusaim voltak 6-7 napos lutealis szakasszal. Ovum ugyan volt de a baba nem tapadt meg:(

Aztan hala istennek rendezodtek a dolgok 2 honap utan

2021. jún. 29. 14:31
 17/21 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm, hogy megírtad! :)

Kérted a progeszteront, vagy az orvos felírta egyből?

Én hétfőn vetéltem el spontán :( Természetesen várunk, csak érdekelne, hogy ilyenkor mi a teendő, ha újra próbálkozunk?

2021. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Szia, bocsi hogy csak most valaszolok! Sajnalom!

Mi egybol probalkoztunk de csak 3 honap mulva sikerult. Es ahogy lett pozitiv tesztem egybol mentem orvoshoz meg aznap es felirta a progeszteront. Nem kerdezte, hogy van-e progi hianyom vagy barmi mas… Es szednem is kellett a 12.hetig.

2021. okt. 10. 23:24
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Semmi baj, én is egészen véletlenül néztem most fel. Végül 1 hónapot vártunk. Most pedig már a 11.hétben vagyunk és eddig minden rendben 🥰

Én nem kaptam semmit, váltottam is orvost, de a mostani sem javasolta.


Boldog babavárást! 🤗

2021. okt. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem kotelezo:) en csak biztosra akartam menni. Lehet placebó is volt egy bizonyis szinten.. nem tudom😀

De minden rendben lett vegul.


Neked is jo baba varast!:)

2021. okt. 12. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!