Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van olyan aki missed ab utan...

Van olyan aki missed ab utan azonnal teherbe esett vagy elso menzesz utan? Illetve a baba egeszsegesen meg is szuletett? Plusz ki kapott Duphastont?

Figyelt kérdés

Csak kivancsisagbol kerdezem. Dec.28-an volt missed ab-om. 11 hetes voltam , 9 hetesen meg allt a baba szive. Lelkileg meg nem teljesen vagyok okes, plusz elegge felek, hogy a kovetkezonel is lesz valami baj es nem marad meg.. a Duphastonrol azt hallottam hogy segit a mazgaz megtapadasaban igy meg marad.

Bar gondolom mindenre van ellenpelda..

Viszont most a pozitiv tortenetekbol meritek most erot, hogy a kovetkezonel nem lesz baj.



#Misseb ab
2021. jan. 12. 13:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Romániára vissza térve nem tudom melyik részen lakik a hölgy de engem is Romániába műtöttek két hónapja és altattak, semmit nem észleltem a mutetből
2021. dec. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!