Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez a tortenetem van olyan...

Ez a tortenetem van olyan akivel hasonlo tortent?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es szeptemberre voltam kiirva de a 24.hetben beindult a szules. Szoval majusban beindult hajnalban a szules egyik korhazbol vittek at a masikba. Probaltak visszaforditani a szulest de sikertelenul. Vegul 8 ora sszenvedes utan kozoltek a baba elfordult ezert jon a csaszar. A babamat bem tudtak megmenteni. Azota kivagyok teljesen mar 2 honapos lenne a kisfiam meg csak latni se lathattam borzalmas senkinek nem kivanom ezt az erzest. Nem erzem magam jol nincs nap hogy ne jutna eszembe. Segitsegre van szuksegem mert beleorulok. Ideges vagyok minden bosszant. A legaprobb dolgokon is sirnek.. :( (szeptemberre voltam )

2014. nov. 7. 20:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy már ilyen fiatalon átestél egy ekkora tragédián. Én már 30 is elmúltam és szeptemberben éltem át szinte ugyanezt. :( Nekem már van egy gyerekem, így azért könnyebb az esetet feldolgoznom, nem első baba lett volna. Persze, attól nagyon fáj, és fog is fájni örökké, de nem ugyanaz, mint egy elsőt elveszíteni.

Ha még mindig ennyire megvisel, akkor keress meg szakembert, vagyis pszichológust, mert Ő tud segíteni.

Nézz utána, hogy a városban, ahol élsz, van-e gyászfeldolgozó csoport, Ők is tudnak segíteni.

2014. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem kérdező! :( A fejletlenségről annyit írnék, hogy amikor én szültem az egészséges lányomat, aki már nem élt... nos, volt ott egy 15 éves Anyuka, aki már a második babáját szülte... szóval, mindegy, hogy 40, 30 vagy 16 éves az illető!! Ha testileg kész rá, igen könnyen szülhet babát!! Kérdező!! 9 hetes és 20 hét 5 napos babát vesztettem el!! Tavaly a kisebbet, idén áprilisban a nagyobbat! Ő volt a kislány, makk egészségesen!! Nagyon szomorú dolgok ezek! :( Már fél éve, hogy szültem, pedig augusztus végén kellett volna! Szerencsére én már jól vagyok, bár néha még megjegyzem magamnak, hogy, ha pocakos mamit látok, hogy mekkora szerencséje van, hogy vígan sétálhat, virgonc babájával a pocijában! Ha bármiben tudok segíteni, kérlek írj rám privátban!! Sok sorstárssal tartom a kapcsolatot! Sok erőt kívánok!! Ölellek!
2014. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
😢❤
2014. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igen,ezzel en is igy vagyok. Raadasul az ismeroseim kozt van egy lany velem egy idos 6 honapos terhes es bevallom oszinten nagyon feltekeny vagyok rosszul esik,hogy neki lesz egy egeszseges kisbabaja nekem meg.. . Raadasul ott az anya es az apa is fiatal koru az en parom legalabb felnott es dolgozik is ok a semmire valalbak gyereket mi egy picit legalabb elolrebb tartottunk volna. Na jo ez is feltekenyseg miatt van nagyon zavar igazabol. Nem lennek ilyen helyzetbe vagy nem is kerultem volna most ezt biztos nem irtam volna.
2014. nov. 10. 22:20
 25/37 anonim ***** válasza:
24%

Ha meg fogamzásgátló mellett estél teherbe, akkor nem értem mire ez a nagy "gyász" a részedről.

A gyógyszert elvileg pont azért szedjük, hogy ne legyen baba, úgyhogy nem igazán értelek.

2014. nov. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
78%

Akkor mégegyszer, azoknak akik nem tudják elolvasni, hogy milyen kategória, milyen kérdésére írnak. Ezt a kérdést a vetélés, missed ab. témájában tette fel egy fiatal nő, akinek volt egy középidős vetélése, amely gyakorlatilag szülés volt és a baba nem élte túl, mivel még csak 24. hétben járt.

Felnőtt érett, nagyvetélésen átesett nőként azt kérem, hogy ne bántsátok már ezt a fiatal nőt, mivel segítséget kér abban, hogy feldolgozza a gyermeke elvesztését. Ha semmi okos és értelmes tanács segítség jó szó nem jut eszedbe, akkor fogd a klaviatúrádat aztán írogass az állatok kategóriába valamit.

Borzalmas amit itt egyesek művelnek. Írhatnék Neked kedves Utolsó a gyászról, de lehet, hogy nem értenéd meg. Csak legyen olyan életed, hogy ne is kerülj szembe vele, hogy milyen az amikor meghal a gyereked.

2014. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
58%
Kedves utolso egyetertek! Annyi Jo erzes nincs egyesekben mint egy fatuskoban....... Meghalt a gyermeke akit vart es feltett. Lehet nem tervezte (hany olyan baba van??? Nekem is van. O AZ eletem egyik ertelme. A masik a kistesoja) de ettol meg szerette es akarta. Felnottnek mondott emberek igy nyilvanulnak meg egy gyermek halalarol.... SZANALOM!!! Lelki sivarsag es sotetseg a fejekben 😒
2014. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
79%
Aki azt írta, hogy mire ez a nagy gyász, annak üzenném, hogy nem vagy ember!! Hogy tudsz te tükörbe nézni??? Elmondom mire ez a nagy gyász, jó? Ha nem tudnád.... MEGHALT a Kérdező GYERMEKE! FELFOGOD, ugye???? ÁSD EL MAGAD "KEDVES" HOZZÁSZÓLÓ!!!!! :( :( :@
2014. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Igen.pont azert szedtem mert fiatal vagyok es nem voltam ra kesz,de en nem az a tini vagyok aki mar a 12 het utan tudja meg,hogy terhes es mar nem tehet semmit. Rendszeres havim volt napra pontosan es nem jott meg csinaltam 3 tesztet mind a megcsinalas utan mar fel perccel 2 csikot mutatott. Parom tudta,hogy megcsinalom a tesztet es az eredmenyt is egybol sot az o szulei is (ugy h a parom mar nagykoru) es szoltam anyukameknak is egybol. Volt 2 honapom atgondolni,hogy szeretnenk-e vagy se. Atgondoltuk sot tudtuk is mivel jar egy kisbaba es ennek ellenere hogy fiatalok vagyunk es csak a parom dolgozik bevalaltuk. Vartuk szerettuk volna es a babat is imadtuk maganorvosnal is voltunk ott tudtam meg,hogy kisfiam lesz. Es mielott azzal jonnel,hogy jaja a mai fiuknak hol kell gyerek stb. Mi NEM az a par vagyunk akik 2 alkalom utan,hogy talalkoztak agyba bujnak. Honapokon keresztul csak talalkoztunk beszelgettunk megismertuk egymast en csak utana tortent egyeb mas. Elobb a csok utana ra 2 honapra mas is. Es kepzeld miutan elvesztettuk a babankat es hazahoztak labra alig tudtam allni a parom az oleben vitt ki a wc-re,oltoztetett,nyugtatott probalta terelni a figyelmem es nem egyszer nala is eltorott a mecses pedig probalta magat erosnek mutatni,hatha nekem akkor kevesbe faj. Es azota is egyutt vagyunk egyutt elunk meg mindig.
2014. nov. 11. 18:57
 30/37 anonim ***** válasza:
75%
Még mielőtt nagyon belehergelnétek magatokat: a Kérdező egy 16 éves kislány, a legnagyobb jóindulattal sem tudom 'fiatal nőnek' nevezni. Tényleg rettenetes lehet elveszíteni egy gyermeket, de ennek a kislánynak még nem kell babáznia, ezt az élet elrendezte. A kommentjei alapján értelmes leányzónak tűnik, használja ki a lehetőségeit, tanuljon, majd dolgozzon, teremtse meg a biztos alapokat a jövőbeli családja számára!
2014. nov. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!