Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez a tortenetem van olyan...

Ez a tortenetem van olyan akivel hasonlo tortent?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es szeptemberre voltam kiirva de a 24.hetben beindult a szules. Szoval majusban beindult hajnalban a szules egyik korhazbol vittek at a masikba. Probaltak visszaforditani a szulest de sikertelenul. Vegul 8 ora sszenvedes utan kozoltek a baba elfordult ezert jon a csaszar. A babamat bem tudtak megmenteni. Azota kivagyok teljesen mar 2 honapos lenne a kisfiam meg csak latni se lathattam borzalmas senkinek nem kivanom ezt az erzest. Nem erzem magam jol nincs nap hogy ne jutna eszembe. Segitsegre van szuksegem mert beleorulok. Ideges vagyok minden bosszant. A legaprobb dolgokon is sirnek.. :( (szeptemberre voltam )

2014. nov. 7. 20:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Ne haragudj, nem akartalak megbántani. Tényleg sajnálom azt, ami Veled történt, de hidd el, el fog majd érkezni egyszer a Te babád. Addig oedig tanulj, készülj a nagybetűs életre!
2014. nov. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Fogadd kérlek legőszintébb együttérzésemet. Januárban veszítettem el az akkor 20 hetes kisbabámat és nagyon nagyon összeomlottam akkor. Biztatnálak abban, hogy idővel egy kicsikét jobb lesz, de sajnos most még nagyon nagyon nehéz. (Főleg, hogy úgy tűnik, Te is olyan típusú vagy, hogy mindig eszedbe jut, mi lenne ha, meg mi lett volna ha és mi lenne most...) Azt kell, hogy mondjam, ezek természetes érzések, hiszen a Babádat meg kellett szülnöd, ez nem vetélés volt, akartad ezt a Babát.

Fizikálisan és lelkileg is nagyon szar ilyenkor. Én - egyenlőre - meg tudom oldani pszichológus segítsége nélkül. Neked azonban azt javasolnám, hogy keress fel szakembert, támogató csoportot. Nem biztos, hogy van elég élettapasztalatod - most meg főként - hogy úgy tudd elfogadni a történteket, hogy lelkileg egészségesen tudjál tovább élni.

Engem mindenki azzal vigasztal, hogy mindennek megvan az oka, ennek is. Még akkor is, ha nem értjük most és nagyon nagyon fáj, később egyszer csak megértjük. Bízz benne Te is és gyászold meg a Babádat, próbáld elfogadni, hogy meghalt.

Mindenkinek, aki nem képes tisztelni egy Anya fájdalmát: csináld először Te végig, hogy milyen megszülni úgy egy gyereket, hogy a Baba meghal... ha nincs ilyen tapasztalatod, ne bántsd a másikat, főleg, hogy ez a fájdalom 16 évesen és 33 évesen is ugyanaz...

2014. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Koszonom az egyutteezest. Sajnalom a picikedet!! :( es igen a fajdalom ugyan az
2014. nov. 8. 11:40
 14/37 anonim ***** válasza:
34%

Csak nekem tűnt fel, hogyha májusban szült, akkorhogyan lehetne most 2 hónapos a picikéje?


"Szoval majusban beindult hajnalban"


"Azota kivagyok teljesen mar 2 honapos lenne"


Kamuszagot érzek.

2014. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Ne keresd mindenben a szagot. Igen 2 honapos lenne. Decemberben estem teherbe es szeptemberre voltam kiirva. Szamolj mar egy picit most november van,ha szeptben szulok akkor most 2 honapos lenne a kisfiam. Az mar teljesen mas,hogy majusban indult be a szules,de ha olvastad volna akkor ott van,hanyadik hetben szultem szamold mar ki hogy egy gyereknek 38-40 het kozott kell szuletnie.. . Nagyon okos vagy nem kene mindenben a kamut keresni.
2014. nov. 8. 13:12
 16/37 anonim ***** válasza:
56%

Édes drága 14-es, számolj már egy picikét!!! szeptemberre várta és most két hónapos lenne, ha nem veszítette volna el májusban.

Ugyan kik vagytok Ti hogy eldöntsétek, hogy mi kamu és mi nem! Tudjátok, mi a kamu? Hogy három együttérző sort nem bírtok írni, pedig ez a "leányanya" semmi másra nem vágyik, csak arra, hogy megnyugodjon kicsit a történtek után és ne érezze azt, hogy beleőrült a történtekbe. Ezért kérdezi meg a válaszolókat, hogy ki hogyan élte túl ezt a tragédiát, ami vele történt. Tessék mér elfelejteni, hogy 16 éves!!! Vagy ha valamiért mégis ez forog a válaszadók fejében, akkor próbáljon egy nagyon nagyon hirtelen felnőtt kamasz fejével gondolkozni.

Mindenki aki nem bír egy normális választ adni, igen nagyon nagyon mélyen forduljon magába, boruljon térde és imára fel, hogy neki ne kelljen ilyet soha végigcsinálnia. Mindenki akinek kell szégyellje magát. Az a kétgyerekes anyuka, akinek a második babája meghalt középidőben és meg kellett szülnie úgy mint ennek a 16 éves lánynak.

2014. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Attól még,hogy csak 16 éves vagyok vannak érzéseim. És igen nem most kellett volna teherbe esnem tudom,de egy percre se bántam mert akkor voltam a legboldogabb!!! Ha ezt 25 évesen élem át akkor is ugyanúgy fájna,ne hidd azt,hogy kortól függ a fájdalom vagy báilyen más érzés!! Kedves utolsó!! Koszonom a megértésed!! Tényleg csak arra vágyom,hogy túl tudjak lépni ezen!!
2014. nov. 8. 15:18
 18/37 anonim ***** válasza:
70%
15 évesen felcsináltattad magad és még te mered érettnek nevezni magad? Nem, te egy tudatlan naiv gyerek voltál/vagy.
2014. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Kepzeled el,hogy nem csinaltattam fel magam!! Szedtem fogamzas gatlot elotte talan egy hettel valtottam,de mivel a havim utan meg verezgettem abba hagytam meg abban az idoben estem teherbe mikor szedtem!! Ugy,hogy figyeltem ra arrol mar nem en tehetek,hogy teherbe estem mert figyeltem!!
2014. nov. 9. 21:46
 20/37 A kérdező kommentje:
Ja es megvalami.. Mielott azzal jonnel,hogy rosszul szedtem vagy elfelejtettem bevenni.. Mindent az orvosom szava szerint csinaltam es minden nap pontosan 21:20 kor szedtem be a telefonom mar elotte fel oraval elkezdett figyelmeztetni es ezt 5 percenkent csinalta
2014. nov. 9. 21:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!