Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez a tortenetem van olyan...

Ez a tortenetem van olyan akivel hasonlo tortent?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es szeptemberre voltam kiirva de a 24.hetben beindult a szules. Szoval majusban beindult hajnalban a szules egyik korhazbol vittek at a masikba. Probaltak visszaforditani a szulest de sikertelenul. Vegul 8 ora sszenvedes utan kozoltek a baba elfordult ezert jon a csaszar. A babamat bem tudtak megmenteni. Azota kivagyok teljesen mar 2 honapos lenne a kisfiam meg csak latni se lathattam borzalmas senkinek nem kivanom ezt az erzest. Nem erzem magam jol nincs nap hogy ne jutna eszembe. Segitsegre van szuksegem mert beleorulok. Ideges vagyok minden bosszant. A legaprobb dolgokon is sirnek.. :( (szeptemberre voltam )

2014. nov. 7. 20:26
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Ugy lesz,most 3 evig amugy sem eshetek teherbe.
2014. nov. 12. 14:57
 32/37 anonim ***** válasza:
Csak 1-2 kommentet olvastam el.Ő egy fiatal LÁNY!Mondjuk én személy szerint kicsit?! korainak tartom ezt az egészet(még a szexet is,nemhogy egy szülést,még ha sajnos korán történt is),ám ez független a történettől.Az pláne furcsa,hogy azt írja,már váltott is gyógyszert!Basszus,akkor mikor kezdte ezt az egészet?Az orvosok azt mondják,hogy a túl korai terhesség legalább annyira veszélyes,mint a túl kései...sajnos sokkal "normális" korban vállalt terhességek esetében.Bár kortól függetlenül nagyon fájdalmas egy baba elvesztése.Igazán sajnálom....3 gyerekes
2014. nov. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Csak 1 kérdés:miért nem eshetsz 3 évig teherbe?!Ez nekem "új".
2014. nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Az orvosok mondtak,hogy majd 3 ev mulva lehet csak,mivel most meg az eletembe is kerulhetne,azert mert csaszaroztak.
2014. nov. 14. 00:36
 35/37 anonim ***** válasza:
De miért?!Van 2 ismerősöm,akiket a 22. héten császároztak(az egyiknél meghalt a baba,a másiknál Edwards szindrómás volt)hiába indították be a szülést(pálcikás tágítás,oxitocyn)nem tágultak egy fikarcnyit sem.Muszáj volt a császár.Ennek 2 éve,azóta mindkét helyen egészséges baba született(6 hónapos,1 éves).A pénz nem volt akadály(ergo a legjobb orvosok adták a szakvéleményt),sehol senki nem mondta,hogy gond lenne a mielőbbi babavállalásból...akkor Nálad valami csak nem oké.Olyan ismerőseim is vannak,ahol egészséges baba született(császárral)és rá 1-1.5 évre szintén császárral született a másik.
2014. nov. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Nalam semmi gond nincs!!! Egyik orvos 2-3 evet mondott.pl akinel 6 hetesen voltam az azt mondta fel evet varjak utana johet a baba. Valszeg a tobbi azert mondta a tobb evet mert fiatal vagyok.
2014. nov. 14. 04:42
 37/37 anonim ***** válasza:
Így van, a normálisabb dokik próbálnak óva inteni egy újabb ilyen nagyon korai terhességtől, azért mondták a min. 3 évet. Én többet is mondanék. Most vagy 16 éves, 2 év múlva érettségi, utána ha továbbtanulsz, még min. 3-4 év, ha pedig szakmát szerzel, az is legalább plusz 2 év. Szval nagyon alsó hangon is 4 év, mire egy szakmával a kezedben kiléphetsz a suli kapuján, és akkor még 1-2 évet dolgoznod is kellene, hogy legyen munkahelyed, ahonnan majd a támogatásokat kapod egy babavállalás esetén, és ahová lesz hová visszamenned. Mi a férjemmel és a fiunkkal nagyon jó életszínvonalon élünk, Ő felsővezető, én pedig katona vagyok nagyon jO fizetéssel, most gyeden vagyok, a legmagasabb összeget kapom, és néha vannak anyagi nehézségeink, néha le kell momdanunk erről-arról, pedig egyébként nagyon szép havi bevételünk van. Ezt csak!azért írtam le, hogy ne gondolkodj még azon, hogy mikor jöjjön a következő baba. Teremts először biztos alapokat neki
2014. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!