Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után lehet még...

Missed ab után lehet még pozitív a teszt 3 hónappal?

Figyelt kérdés
Januárban volt missed ab-om,beteg volt a babám.Ma csináltam egy tesztet mert kimaradt áprilisban,és pozitívat teszteltem. Annyi munkám volt és antibiotikum-kúra,gyökérkezelés..és tüneteim meg semmi.Így nem foglalkoztam vele.Védekeztünk óvszerrel vagy megszakításos módszerrel vagy helyileg alkalmazhatóval, egyszer sem történt "baleset".

2015. máj. 12. 18:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Rendben! De legközelebb védekezz! Azzal sok mindentől megkímélhetnéd magad, mert az ember ne legyen ostoba, hogy magának csinálja a gondokat, ha már úgy is kijutott neki. Ugye? Egy új kapcsolatban meg pláne kellene nagyon védekezni!
2015. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Amúgy elmagyaráznád még ezt a mondatot? ".És unom már ha azt mondom te nem tudod ez milyen érzés s általában előálltok kamu dumával, hogy hú,de igen" Mit unsz? Nem értem...Ki mondott itt neked korábban ilyeneket? Vagy már vetettél el gyereket és tettél fel erről kérdést? Mert akkor más a helyzet...
2015. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

"nem egy felelőtlen fruska vagyok"


Akkor nem szexelnél védekezés nélkül, ha nem akarsz gyereket!!!


Nem úszod meg a családsegítős beszélgetést.

2015. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Nem, más témában tettem fel kérdést s ott találkoztam ilyenekkel, amiről sütött hogy hazugság. Tisztában vagyok vele hogy más is élt át ilyet pont ezért tettem fel itt a kérdést. A családsegítőt megúsztam pénzzel... Tehát ez a macera kimarad...

Remélem ha más is szenvedélyesen együtt lesz valakivel akivel minden gondodat elfelejted arra a röpke időre s utána ez kiderül akkor hasonlóan cselekszik mint amit mástól elvár. Kérdést tettem fel nem vádaskodást kértem. És nem vagyok felelőtlen fruska te aki ezt "dobtad" vissza biztos tökéletes vagy és egy nagy boldog abortusz mentes világban tengeted az életed aki még a kotont is kilötyköli... Az együtt nem érzés, az egyből vádaskodás, tipikus női dolog. És most, lássuk ki volt férfi válaszoló mert még ezt is megjátszanátok hogy "igazatok" legyen.

2015. máj. 14. 14:33
 25/33 anonim ***** válasza:

Én is voltam együtt "szenvedélyesen" férfivel.

De másnapra elmúlt a szenvedély, és volt annyi eszem, hogy esemény utániért menjek, mert 100%-ra nem akartam gyereket. Nem bíztam a vagy-vagy-ban.


És ha ennyire tudod, mit kell csinálnod (lefizetés), akkor mit keresel itt? Minek kérdezel?

2015. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Melyik városban lehet lefizetni az ügyintézőket? Durva, főleg ha nem ferdítesz:S
2015. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Az együtt nem érzés, az egyből vádaskodás, tipikus női dolog. És most, lássuk ki volt férfi válaszoló mert még ezt is megjátszanátok hogy "igazatok" legyen."


Akkor kérdezz másik témakörben, ahol több férfi mozog. Röhej.

2015. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy beleszólok, én csak azt nem értem, hogy minek írtad ki a kérdést??? te már eldöntötted, hogy mit akarsz, akkor mire vagy kíváncsi? Tényleg arra, hogy missed ab. után 3 hónappal lehet-e pozitív a teszt? Erre rögtön megtalálod a választ a gugliban és nem kell itt hergelned azokat a nőket, akik mondjuk évek óta terveznek babát, de valamiért nem jön össze nekik. És akkor jössz te, akinek csak úgy becsúszik, de te köszönöd nem kérsz belőle. Vagy itt vannak azok a nők, akiknek összejött a baba, de elvetéltek. Pl. te tudod milyen érzés egy középidős magzatot elveszíteni? megszülni a szülészeten a halott gyerekedet akit terveztél, vártál, akartál, aki már rugdosott benned? Van fogalmad milyen érzés, amikor már az 5. hónapban vagy és egyik napról a másikra azt mondják, hogy kb. 2 hétig fog még élni benned a gyereked aztán vége, mehetsz a szülészetre...


Ugye tényleg nem együttérzést akarsz itt kapni?


Menj csak, kapd elő a vastag pénztárcádat és csináld, amit már amúgy is eldöntöttél.

2015. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az utolsó hozzászólóval!!!! Én mindent megadnék egy kisbabáért! Nem értem a kérdezőt,de borzasztó helyzetben van ha minden igaz! Én tuti nem mennék abortuszra. Egyik hónapban akarom a babát amikor meg ott van akkor meg nem :( Jól át kellene beszélni egy pszichiáterrel az egészet mielőtt olyat teszel amit később meg bánsz!!!J
2015. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy apukád elvesztése után, inkább szerencsésnek kellene érezned magad, hogy kaptál egy kis emberkét, akinek édesanyja lehetsz, aki mindenkinél jobban szeretne téged? Miért akarod eldobni magadtól ezt a mérhetetlen nagy ajándékot? Belegondoltál abba, hogy mit is akarsz csinálni?
2015. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!