Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után lehet még...

Missed ab után lehet még pozitív a teszt 3 hónappal?

Figyelt kérdés
Januárban volt missed ab-om,beteg volt a babám.Ma csináltam egy tesztet mert kimaradt áprilisban,és pozitívat teszteltem. Annyi munkám volt és antibiotikum-kúra,gyökérkezelés..és tüneteim meg semmi.Így nem foglalkoztam vele.Védekeztünk óvszerrel vagy megszakításos módszerrel vagy helyileg alkalmazhatóval, egyszer sem történt "baleset".

2015. máj. 12. 18:59
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Az első tervezett volt és nagyon vártuk. Akkor valami megtört bennem.Most pedig annyi munkám volt hogy ki sem látszódtam belőle és észre sem vettem hogy kimaradt a menstruációm. Most el fogunk költözni, előléptettek,igazán a munkámnak élhetnék és foglalkozhatnék mostmár magammal is, erre történik ez...Nem kell a gyerek-embrió gyilkos szöveg, nem vagy a helyemben, fogalmad sincs róla hogy mit éltem át legutóbb, vagy hogy most mit.Azt nézem mi lenne a jó döntés, és sajnos ez. Egyéb okok miatt.
2015. máj. 13. 18:14
 12/33 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót pedig nem szedhettem mert felborult a hormonháztartásom...
2015. máj. 13. 18:15
 13/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor egyedül maradtam.
2015. máj. 13. 19:40
 14/33 anonim ***** válasza:
81%

"fogalmad sincs róla hogy mit éltem át legutóbb"


Honnan tudod, hogy nem volt egy vagy több vetélésem?


És igen, úgy vélem, aki nem akar gyereket, védekezzen rendesen!

Én se szedhetek hormonális készítményt. Se most, se korábban, mégse voltam még SOHA nem tervezetten terhes. Mert lehet úgy védekezni!


De tény, hogy a te dolgod. Azt csinálsz, amit elbír a lelkiismereted.


Kérdezted, válaszolok: nem, ha egészséges a gyerek, nem "úszod meg" a családsegítőt.

Azt csak akkor lehet "kikerülni", ha elhalt, beteg, nem ürül ki magától és műszeres befejezés kell.

2015. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Január óta ennyit nem változhattál. Ha bármikor esélyt adtál a teherbeesésnek, akkor bizony megtörténhet, hogy ismét babát vársz. És esélyes, mert a megszakítás nem védekezés.
2015. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
88%
Én csak azt kérdezem: miből gondolod, hogy az abortuszt jobban el tudnád viselni, mint az egészséges baba kihordását? És azt is jobban el tudnád fogadni, hogy esetleg két ilyen beavatkozás után soha nem lehet gyereked? Önmagában korai terhesség esetén sem az alkohol sem a röntgen nem okoz problémát, a gyökérkezelés meg pláne nem! Hadd kérdezzem meg azt is, miért nem védekeztetek rendesen? Erre ugyanis a családsegítőnél is roppant mód kíváncsiak lesznek! Az eljárást nem tudod elkerülni.
2015. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
A pénz majd megoldja a családsegítő "elhagyását"..ennyi. És nem kioktatást kértem, nem egy felelőtlen fruska vagyok, 30 éves múltam, múlt héten temettem el az apámat b...d meg, a párommal szét mentünk, új kapcsolatom van,szerelmes lettem, felelőtlenül?Nem hiszem.. elköltözöm, új város, új munkahely, élnem kell!Nem vagy a helyemben.És unom már ha azt mondom te nem tudod ez milyen érzés s általában előálltok kamu dumával, hogy hú,de igen , tudom.Fogalmatok sincs róla, hogy mennyi mindent és mindenkit veszítettem el, pszichológushoz kellett járnom hogy feldolgozzam a rengeteg rosszat körülöttem...most magamra kell koncentrálnom, idegileg,lelkileg nem állok rá készen, és úgy gondolom egy gyereknek kellene egy stabil érzelmi-anyagi alap, amit nem tudok biztosítani,mert magammal sem vagyok még mindig tisztában. Köszönöm!
2015. máj. 13. 20:19
 18/33 anonim ***** válasza:
87%

Hát akkor fizess, ha szerinted így megy. Tényleg ne vállalj még gyereket, mert idegi roncs vagy. Itt mindenki kamuzik, csak te nem, ugye?

VÉDEKEZÉS!

2015. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Igen, valóban idegi roncs vagyok. És igen, sok esetben jártam már így hogy mindegy volt mit írtam,mert érdekes módon mindig valaki vagy überelni akarta vagy pont ebben a helyzetben volt és ő másképp cselekedett.
2015. máj. 13. 20:32
 20/33 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját gondja a legnagyobb.


Ide nők írnak, akik sok mindenen keresztülmentek, keresztülmennek nap mint nap. Vetélések, missed ab.ok stb.


A tapasztalatát írja le jó esetben a többség.


Ha nem bírod a kritikát, ne kérdezz itt.

2015. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!