Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után lehet még...

Missed ab után lehet még pozitív a teszt 3 hónappal?

Figyelt kérdés
Januárban volt missed ab-om,beteg volt a babám.Ma csináltam egy tesztet mert kimaradt áprilisban,és pozitívat teszteltem. Annyi munkám volt és antibiotikum-kúra,gyökérkezelés..és tüneteim meg semmi.Így nem foglalkoztam vele.Védekeztünk óvszerrel vagy megszakításos módszerrel vagy helyileg alkalmazhatóval, egyszer sem történt "baleset".

2015. máj. 12. 18:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál , hogy biztosan terhes vagy-e? Én ugyanigy voltam , hogy decemberben volt egy missed ab-om , majd áprilisban néztek hormonokat és még volt hcg (amit a terhességi teszt is kimutat) a szervezetemben,de nem voltam terhes , hanem valamiért nagyon lassan ürült ki a hcg.
2015. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Én megértem a kérdezőt, egy gyereknek fizikai, érzelmi, és anyagi biztonságra van szüksége, aki ezek bármelyikét nem tudja biztosítani, az ne szüljön inkább. Sokan ezt még maguk előtt sem ismerik be, hogy alkalmatlanok a gyermekvállalásra. A kérdező legalább belátja, van ennyi önkritikája. Én is "idegroncs" vagyok, 16-szor voltam pszichiátrián, számtalan problémám van a ptsd-től kezdve a bipoláris depresszióig. Eszembe sem jut így gyermeket vállalni, felelőtlenség lenne (nem, nem volt abortuszom sem).


Nem tudhatjátok, a kérdező milyen problémákkal küzd, mert nem jártok a cipőjében.

2015. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez így rendben is van, csak az a része a problémás, hogy nem is védekezett! Tudta, hogy nem akar gyereket, mégis felelőtlen volt, ráadásul egy teljesen új kapcsolatban nem védekezett! Ha valaki lelkileg ennyire lerobbant, akkor esze legyen!
2015. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!