Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/299 Időutazó02 válasza:
Egy nyalást én is bevállalok, ha ismersz régi számítógépeket árusító boltot a környéken.
2023. jan. 13. 20:04
 92/299 A kérdező kommentje:

Mar harom embert ismerek aki tini es kiprobalta mar a drogot bukiba lehet de engem nem hiv senki

Annyira jo lehet eljutni egy masik vilagba

Annyira szeretnek

Szep szineket latni

Szeretnek en is ilyen fenycsikokat latni meg lebegőfigurakat meg halucinalni

2023. jan. 13. 20:13
 93/299 Időutazó04 válasza:

03-as! Elment az eszed???!

Erről senkinek nem szabadna beszélnünk! Főleg nem egy kecskeméti kiscsajnak, aki majd 2026-ban azzal a drogdílerrel fog összejönnk, aki majd '32-ben betör a bázisunkra. Teljesen elment az eszed?

2023. jan. 13. 20:23
 94/299 anonim válasza:
Most nézd meg, milyen hírét kelted Kecskemétnek... https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2023. jan. 13. 20:25
 95/299 A kérdező kommentje:

En nem vagyok anyagias. Mondom hogy csak negy vagyam van : drog, szerelem,részegseg, buli

Amugy az utobbi mind a harmat magaba foglalja

Amugy most csak amiatt a törtenes mjatt keltem ki magambol ami ma volt az osztalyban

A srac amugy sirt mert vagy kiveszik a csaladbol vagy elvonora megy

Es inkabb a csaladjat valasztotta

De amugy mindenki sajnalja a drogosokat pedig ők vannak a legsuerencsesebb helyzetben hiszen tudatmodosito anyag van naluk. Es ők kepesek arra hogy ne olyan szomorunak lassak a vilagot amilyen valojaban. Ami a legnagyobb ertek. A tudat modositas kepessege. Amikor az unalmas és nyomoruság vilagot szebbnek lathatod egy mennyei szer által.

Ők kivaltsagos helyzetben vannak mert olyan dolog birtokaban vannak amit egy milliardos sem tud megvanni csak ugy tud szerezni az ember ha szerencses közegben van.

Az a baj hogy azt mondjak ha szeretnel valamit akkor tegyel erte. De az frusztral higy en drogozni szeretnek azert meg nem tudok semmit se tenni csak azt ha olyan tarsasagba kerülök vagy az Isten olyan baratokat küldene nekem akik drogoznak. A szerencse kerdese.

Hol lehet "rossz tarsasagba keveredni"?

2023. jan. 13. 20:36
 96/299 anonim válasza:
Engem csak egy kérdés foglalkoztat: melyik idióta gondolta azt, hogy egy éretlen, alulszocializált, súlyosan kényszerbeteg lánykát tök jó ötlet lenne drogosok, alkoholisták, és egyéb lepukkant alakokkal egy osztályba tenni? Ebbe a szituációba bele van kódolva, hogy soha nem lesz belőle normális ember.
2023. jan. 13. 20:41
 97/299 anonim válasza:
Saját magadnak is ellentmondasz pár mondaton belül. Nem veszed észre, hogy mennyire összefüggsételen hülyeségeket írsz?
2023. jan. 13. 20:42
 98/299 Időutazó05 válasza:
Én sokszor eljutottam már más világokba, pedig soha nem drogoztam. Az alkoholt sem szeretem. Négy diplomám van, abból egy kvantumfizikából, egy pedig temporális mechanikából.
2023. jan. 13. 20:44
 99/299 anonim válasza:
Szerintetek Detti és Martin jó párost alkotnának együtt?
2023. jan. 13. 20:47
 100/299 anonim válasza:
Melyik a rosszabb kettejük közül?
2023. jan. 13. 20:47
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!