Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/299 anonim válasza:

Szintén ironikus. Heteken (hónapokon) át epekedve vágytál arra, hogy mindenféle anyagot a testedbe juttass. De az infúziótól meg félsz?

Itt látszik, hogy mennyire nem vagy tisztában azzal, amiket egyébként mondasz/írsz.

2023. febr. 10. 20:20
 232/299 A kérdező kommentje:

De nem all meg a teljes mertekben vizalapu hasmenes

Nem birom bevenni a hasfogót mert kihányom a vizet is

Nimcs is bennem annyi fos mint amennyit kikakilok

De ha teljsen a kaki, epe, etel tavozik belőlem akkor kirszaradok? Dfelek a kiszaradastol de egyre csak felvaltva fosok es hanyok

Vizet egy picif sem birom meginni

Itt az ideje az esti gyogyszeremnek de azt sem birom bevenni mert viz nélkül nsm megy

2023. febr. 10. 20:26
 233/299 anonim válasza:

Akkor mész a kórházba.

A vágyaid úgyis teljesültek.

2023. febr. 10. 20:28
 234/299 A kérdező kommentje:

Milyen vagyak? Hatha jobban leszek

Mostmar hanyni nem birok, mivel mindemt kihanytam magambol. Mar csak fosok. De felek hogy kiszaradok

Az esti gyogyszert is vizzel kell bevenni de nem tudom lenyelni egy kicsit sem

Nem merek vozet inni mert most mar 10 perce nem hanytam hatha javult es nem akarom elrontani

2023. febr. 10. 20:32
 235/299 anonim válasza:
Milyen vágyak? Mondjuk amikor azon rinyáltál, hogy te hányni akarsz. Itt van. :-)
2023. febr. 10. 20:35
 236/299 A kérdező kommentje:
Mi van ha hasnyalmirigy problema es cukorbetegseg? Vagy csak egyszerü virus?
2023. febr. 10. 20:35
 237/299 A kérdező kommentje:
Nem veszitrk eleg komolyan. Nem csak egyszerű hanyasrol van szo. Mindent kihanytam magamból. Mar epet hanyok. 10 percenkent hanyok, 5 percenkent fosok. De komkretan vizet. Nem birok vizet inni igy semmilyen gyogyszert nsm tudok bevenni. A vizet egyből kihányom. De konretan se feküdni se allni nem birok max ülni. Felek hogy ki fogok száradni. Nem lehet hogy hasnyálmirigy gyulladas?
2023. febr. 10. 20:38
 238/299 anonim válasza:
Ezért kellene bemenned a kórházba. Ott megmondanák. De így?...
2023. febr. 10. 20:38
 239/299 A kérdező kommentje:

Osztalytarsaim is ugyanigy betegek

De a hasnyalmirigy gyulladasnak mik a tünetei? Lehet valqmi virust szedtem össze? De már epét kakilok

2023. febr. 10. 20:49
 240/299 A kérdező kommentje:

Epeholyaggyulladas jár hányással, hasmenessel? Tenyleg mar sarga epet kakilok

Az minek a jele? Vírustol lehet epet hanyni, epet kakilni?

2023. febr. 10. 20:58
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!