Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/299 anonim válasza:

Olvastad a privát üzeneteimet?

Én az vagyok, aki küldött egy Adrenalize számot.

2023. jan. 22. 19:06
 222/299 anonim válasza:
Uborkával hogy állsz?
2023. febr. 10. 19:23
 223/299 A kérdező kommentje:

Sajnos ma es most is ugy hanyok hogy mindemt kihanytam ami bennem volt. Eletemben nem hánytma meg ennyit. Mar ska epe maradt de azt is hanyom. Szerintem valami virus. De mar tenyleg a semmit öklendezem. Es sajnos hányas közbe fostam allva es a falamit is összehanytam es sz*rtam. Haldoklom. 😭😭😭😭😭

Összesz*rtam a radiatoromat. Anyamek ket lavrot is behoztak. De nem talaltam el a lavrot es ugy f*stam össze a radiatorom. Jarni alig birok, konkretan azt erzem hogy elajulok. Mar csak epe van mert mindemt kihamytam mar magambol es 10 pervcenkent epet hanyok. Vizet nem birok inni mert azt is kihanyom. Tudom hogy nem hiszitek el hogy allva hanyva fostam de kepem is van a helyszinről. Szerintem valami virus. De tenyleg a halálomon vagyok. Alig birpk a wc ig kisetalni, a lavrot se talaltam el mint mar mondtam. Eletemben nem hanytam meg ennyit. Majdhogynem megfulladtam közben. Tiszta fo*s a radiatorom! Ha fekszem akkor kell leginkabb hanynom. Es tenyleg mar hanyom ki a semmit! Az epét! Haldoklom

2023. febr. 10. 19:35
 224/299 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ülök a wcn mert fosok de közben hanynom ois kell es elröre fele hanyom az epet de ha meg a wcbe hanyok avval a lendüllettel hadmenesem is van es akkor meg kivülre kakiklok

Fekve még rosszabb

Es nem tudok bevenni hasmenes elleni gyogyszert mert kihanyom mar 2szer is probaltam. Kup formaban kene de olyan nincs. Pedig nagyon pici visszel probaltam bevenni es 2 perc utan kihanytam es csak rosszabb lett. De akkor nem tudok bevenni hasfogot mert kihányom. Valami virus de ez pathelyzet.

2023. febr. 10. 19:40
 225/299 anonim válasza:
Pedig múltkor még arra vágytál, hogy félkómásan a saját hányásodban fetrengj. Most mégsem tetszik annyira a hányás?
2023. febr. 10. 19:40
 226/299 anonim válasza:

"kepem is van a helyszinről"

Most úgy elképzelem, ahogy két rókázás között dokumentálod a helyszínt...

2023. febr. 10. 19:41
 227/299 anonim válasza:
Egyébként meg ha továbbra sem javulsz, fel kéne hívni az orvosi ügyeletet.
2023. febr. 10. 19:41
 228/299 A kérdező kommentje:

Igen 226os mig feltakaritottuk. Ha akarod elküldöm privátban. Anyamék akarják hivni a mentőt. A viz sem marad meg bennem.

A lavrot nem találom el. Ha ülök akkor kevesbe rossz de a hajamat össze kellett kötnöm. Eh biztos virus. Ilyen rosszul meg soha eletemben nem voltam. Egy idöre enyhült majd mikor kis vizzel bevettem volna hasfogot ujra elkezdödött ahanyos fosos roham. Az a baj hogy vegighanytama a folyosot es a szobamat is. Most ez valami virus? Attol felek ki fogok szaradni

Mivel nem birok inni vizet

Ha fekvőhelyzetben vagyok egyből hanynom kell es f*snom

Nem birom meg akarok halni

2023. febr. 10. 19:48
 229/299 anonim válasza:
Nem köszönöm, nem akarom a hányásodról készített képeket nézegetni. :D
2023. febr. 10. 19:51
 230/299 A kérdező kommentje:

Nem all meg a teljesen vizalapu hasmenes

5 percenkent kell mennem

A hanyas sem maradt abba de mar csak epet birok hanyni ugye mert teljesen üres mar a gyomrom

Anyam ki akarja hivni a mentőt hogy infuziora kössenek de en felek es nem akarom

De nem marad abba a hasmenes es a hanyas

De nem tudok a hasmenessel mit csinalni mert a hasfogot nem birom lenyelni meg a vizet se

2023. febr. 10. 20:14
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!