Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
 271/299 anonim válasza:
Egyrészt hülyeségeket beszélsz, másrészt meg ne másoktól várd el, hogy lépjenek helyetted! Mert te csak rinyálni tudsz, meg másokat szidni. Esetleg ha tennél is valamit azért, hogy elérd a céljaidat... de te azt nem fogsz. Rinyálsz, hisztizel, gyűlölködsz, de a kisujjadat nem mozdítanád azért, hogy valamit elérj.
2023. febr. 16. 13:50
 272/299 A kérdező kommentje:

A gyogyszeremmiatt nem mehetek el bulizni es inni. Engem kiközösítenek. De mit tudjak tenni? Kozmetikushoz menjek hogy a lányok ne szekáljanak? Az en osztalyombol valahogy mindenkinek mashonnan vannak barati mert ilyen falukbol jarnak be. En nem tudom hol szerezhezhetnék baratokat főleg hogy csak a fiukkal tudok stressz es gatasaok nelkül beszelni. Igy szexi csajok sosem fognak elvinni hanyós drogos buliba. Ha nincsenek barataim soha nem lehet részem buliba. Szóval az én eletemnek már annyi. Ma mar a partik csak hazibulik es nem mehet be valami felenk halando luzer mint regen. Ma mar provat hazibulikat csinalnak a csajok mert felnek hogy beginázzák őket. Mas örülne neki. Amugy meg ugyis drogozni meg hanyni mennek a buliba. Pont ezert tudok fiukkal nyugodtabban beszelgetni. A lányok bezarkozottak a sajat kis privat tarsasagukkal ami csak modell szepségű lányokat tömörít kötelező a vakolat és a műköröm. Amivel engem is zavarba hoznak. A ferfiak nem aggatjak magukat körbe diszekkel es nincs rajtuk mindenfele kirivo zavarbaejtő idom ami elvonná az ember szemét pl a csöcs. A ferfiakkal egyenesen es tisztan lehet beszelni, mert csupasz egyszerü lények. Könnyebben erthetőek es nem olyan arrogansak. A hangom olyan luzer hangu de nem tehetek rola. Ha lanyokkal beszelek elcsuklik a hangom. Rebegek. Igy sosem lesz reszem szexi csajos partiban ahol együtt vodkazunk a piszipartin az "öribarikkal" es egymas cicijét fogdossuk.

Egyaltalan buliba nem lesz reszem soha ha nem lesznek barataim. Kimarad az eletemből mert kirekesztettek. De komolyan a többi osztalytarsamnak honnan van a sok haverja? Iskolan kívül? Mert ezert felek a felnőtt elettől mert akkor mar nem lesz iskola es mégkevesebb eselyem lesz baratokat szerezni. Egy ember el kb 80 evig es minddn évben csökken az eselye annak hogy baratokat szerezzek mert veszitek a szepsegemből meg öregszek es a lanyok csak akkor baratkoznak velem ha szexi fiatalnak nezek ki.

Szóval:

Szexi külső = bátorság = merek szólni csajokhoz = Baratsag = Buli = drog es pia

Ebből a kepletből hianyazik a a szep külső. Őszinten szolva azt sem tudom fiu baratokat honnan szerezzek. Mert sok lany osztalytarsamnak sok fiu haverja is van a falujukba es enm tudom honnan szerzik őket. En mar annak is örülnék ha együtt tarsasozhatnak valakivel.

2023. febr. 16. 15:49
 273/299 A kérdező kommentje:
A fiatalok drogoznak a nyugdijasok meg alkoholizalnak. Én nyugdijas vagyok? Valoszinüleg inkabb közepkorú mert egyiket sem csinlom. Az a baj hogy nem vagyok tisztaban az identitasommal. Szerintem ennem vagyok fiatal. Nem is nezek ki úgy.
2023. febr. 17. 11:59
 274/299 anonim válasza:

Az a baj Detti, hogy hiába írsz fél oldalakat, ha már az első mondatban baromságot írsz, és azt ragozod tovább.

De hiába mondunk akármit, te semmit nem fogsz fel, nem gondolkozol, csak lököd a hülyeségeidet. Véleményt alkotsz a világról úgy, hogy nem is ismered. Te a világból csak a szobádat, az osztálytermet, meg a kettő közötti utat ismered. Ne alkoss véleményt olyanról, amiről fogalmad sincs!

2023. febr. 17. 12:39
 275/299 A kérdező kommentje:
De szeretnem hogy legyen fogalmam a világról. Ha lennének csaj barataim akkor elvinnének megismerni a világot. De mint mar mondtam en a csajok melltt remegek es gatlasos vagyok. De szerintem fiú haverok is megteszik. Szeretnék megtanulni igazán élni, bulizni. Ennyi idősen mar nem szabadna szüznek lennem. A lány baratok segitenek egy lanynak fiú párt találni. Én meg forditva vagyok ugyanis egy fiú pár tudna nekem lelki tamaszt nyujtani hogy tudjak találni lany haverokat. Lanyokkal nem tudok gátlasok es görcsök nelkül beszélni.
2023. febr. 17. 15:51
 276/299 anonim válasza:

"De szeretnem hogy legyen fogalmam a világról."

És a következő mondatokban leírod ennek gyakorlatilag a cáfolatát.

Nem. Te nem szeretnéd. Te a fejedbe vettél pár marhaságot, és azt szeretnéd erőltetni.

2023. febr. 17. 17:43
 277/299 A kérdező kommentje:
De az nem marhaság hogy kiközösitenek meg letező dolog hogy még nem buliztam soha es felek a lanyokhoz szolni. Tenyleg igy van. Egy atlag szexi tinilány 20 eves korara kieg es 25 evesen mar gyereket vallal es meghazasodik. Ha en a rendes bulizos tinikort 25 evesen kezdem akkor mikorra megyek ferjhez es mikorra lesz gyerekem? El csusztak az evek rövid az elet es en el vagyok kesve eletkorilag es mar felnőtt leszek es még sosem csokoloztam meg mentem csajos partiba tekintve hogy nincsenek barataim. Nem volt lazado tinikorom. El vagyok kesve es csuszva eletkorilag. Lehet engem 70 evesen kell majd nyugdijazni.
2023. febr. 17. 20:10
 278/299 anonim válasza:

Heteroszexuális vagy egyáltalán ? Mert minden hozzászólasban szexi csajokat emlegetsz és melleket fogdosnál.

Nincs ezzel amúgy gond csak, hogy tisztán lássunk.

2023. febr. 17. 20:44
 279/299 anonim válasza:

Kezded, hogy "de az nem marhaság". Majd a második mondatban már egy rohadt nagy baromságot írsz. És folytatod, és a 7 sorból 5 és fél nettó baromság. Erről ennyit...

Nem értem, hogy tényleg miért nem lehet már törölni ezt a szánalmas vergődést?

2023. febr. 17. 20:57
 280/299 A kérdező kommentje:
Kerlek ne! Nem vergődöm. Csak szeretnék baratokat szerezni. Engem a külsőm miatt az osztalyomban kiközösitenek. Nagyon nagy tokam van meg mindig pexig 59 kilóra sikerült fogynom. Amugy az eredeti koncepció az volt hogy azt gondolotam hogy ez alatt a kerdes alatt valaki Kecskeméti majd szeretne velem barátkozni, ismerkedni. Szerintem nem csak én vagyok igy hogy 17 evesen még sosem votlam buliba es nem csak engem rekesztettek ki és piszkáltak.
2023. febr. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!