Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
 261/299 A kérdező kommentje:
Minden este iszom citromfü teát. A kamillát is szoktam. Csak most igy a bélgyulladasra a meleg nem volt jó.
2023. febr. 14. 22:44
 262/299 A kérdező kommentje:
Visszatérve a bulikra. A kapitalizmus miatt van. Regen voltak szórakozóhelyek ahjvá barki elmehetett anelkül hogy a barati tarsasag kellett volna hozzá mint a hazibuli esetében. De a privatizacióval baratok kellenek egy provat vip hazibuliba mert hazibuliba csak akkor mehetsz ha meghiv egy barátod. Szóval a privatizáció. Már nem közös szorakozohelyekre mennek a fiatalok ahová barki szerencsetlen félénk halandó beteheti a lábát hanem házibulikba mennek ahová nem mehet be holmi lúzer kiscsaj. Mindenki sajat hazibulit csinal a sajat kis privat barati köreének ahova mint mar mondtam felenk luzer kkscsaj eselyt sem kaphat. Sőt aki a lanyoktól fél a gatlasai miatt az csak fiukkal tud bulizni menni de akkor kevesebb szexi csaj lesz a közeleben.Privatizáció és elidegenedés. Ezt hozta a kapitalizmus. Az emberi barátsagok kiarusitasa. Már erdekből, pénzért baratkozunk. Pl azert hogy legyen esélyünk egy privát házibuliba bekerülni. Ezzel a félénk gátlásos fiatal tinilanyokat ellehetetlenitik.
2023. febr. 15. 08:23
 263/299 anonim válasza:

Detti, te egyre kattantabb vagy. Régebben legalább az első pár mondata a hozzászólásaidnak nem volt hülyeség, és csak a 5-6 mondat után kezdtél az agyatlan baromságok irányába átmenni. Most már a második mondat is baromság. Egyre mélyebbre süllyedsz. Bár... a fosfotós ámokfutásodat már nehéz alulmúlni.


Hadd világosítsalak fel: most is akármilyen szórakozóhelyre bemehets egyedül. Kéépzeld, 2 hete voltam bulizni, és tök egyedül mentem. És kéépzeld, ottismerkedtem meg valakivel, aki szintén tök egyedül ment, és most meg együtt vagyunk. Na, ezt add össze! Szóval Dettancs, megint lőttél egy rohadt nagy öngólt. Bár tudom, érdemben erre reagálni úgysem fogsz. Te eldöntötted magadban, hogy milyen válaszokat kérsz, és minden mást ignorálsz. Csak akkor nem értem, hogy minek írsz ide?

Az, hogy gazdasági és politikai irányzatokat belemosol olyasmikbe, amiknek abszolúte semmi közük hozzá, hát hallod... beteg dolog.

Az meg, hogy te érdekből barátkozol, az a te egyéni dolgod. Én például nem, és az emberek többsége ugyanúgy nem. Példát meg a szocializmusban, és a feudalizmusban is lehetett találni érdekbarátságokra. Sőt, nem is keveset!

2023. febr. 15. 08:35
 264/299 A kérdező kommentje:

Ha valakinek van 20 baratja es 5ből hasznot húz. Valakinek van 10 baratja 2ből huz jasznot. A hasznot ugy ertsm hog- szeretetet kap. Engem pl meg soha nem ölelt meg senki. Apam csak akkor amikor meg akar szoritani es sarokbaa szorít. Anyam pedig csak akkor ölelt meg mindig amikor a nyakamba sirt mert rajött ilyen sirógörcs. Nem tudom milyen a szeretetből ölelés. Szeretném egyszer megtapasztalni. De szeretetet nem lehet pénzen venni. De mint már mondtam a lanyoktol felek mert ugy sem baratkoznanak velem a külsőm miatt. Ahhoz hogy valakinek lanykemt lany baratja legyen ahhoz jol kell kinezni. Anyám meg nem visz kozmetikushoz apukam meg nem ad ra penzt. Azt mondta a pattanasok magatol mulnak el.

A barati haszon pl ah hogy van akari szamithatsz. Pl ha a szüleid egy veszekedes soran a folyosora dobnak ki akkor legyen hova menned. Engem mar raktak ki ejszaka a folyosora igaz csak tiz percre de panelba melltartoban. Annyira rettenestes volt. Ja meg ha van egy lamy baratod annak az is a haszna hogy el tudtok együtt szökni meg ilyenek.

2023. febr. 15. 08:52
 265/299 A kérdező kommentje:

Igazsagtalan hogy tényleg minden tini drogozott mar csak en nem

Itt leszek 25 evsen elmények nelkül belepek a felnőtt eletbe es megkevesbe lesznek barátaim

Felnőttkent unalmas szar eletem lesz es meg kevesebb eselyem baratokat szerezni es bulizni

Es gyorsan el telnek az evek es felnőttkent mar b*szhatom, ezek az evek elusztak felnőttkent mar nem lehet bulizni, drogozni, baratkozni

Nincs értelme folytatni az eletemet

Egy olyan eletet aminek volt gyerekora es felnőttkora de tinikora es fiatalsaga nem...

Milyen ember az aki fiatalon nem volt részeg, nem volt soha buliban, nem votlak baratai, ne drogozott?

Felnőttkent meg kevesebb eselyem lesz baratokat szerezni es szorakozni menni

Az hogy csajszi baratnőket akarok mert jelenleg ugy tartok hogy egy lanynak köszönni sem merek mert felek. Igy nincsenek lany baratim es soha nem fogok tudni buliba menni. A fiu osztalytarsaimmal tudok csak beszelgetni görcsök es gomboc nelkül a torkomban.

Lany baratokat kell szereznem hogy valaha eletemben elmehessek hazibuliba

Meg milyen lany az akinek nincsenek lany baratai

Nincs ertelme golytatnom igy az eletet mert eletem legjavat elpazaroltam mert nincsenek baratim mert nem vagyok szexi lany es igy soha nem lesznek barataim akik megtanitanak elni drogozni bulizni

Eltelnek az evek es belecsöppenek az unalmas felnőtt szürkesegbe

2023. febr. 16. 10:13
 266/299 anonim válasza:
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.
2023. febr. 16. 10:23
 267/299 A kérdező kommentje:
Mi benne a hiba? Nem mindenki volt fiatal valaki ugy eli le az eletét hogy nem volt fiatalsága.
2023. febr. 16. 10:32
 268/299 anonim válasza:

"Mi benne a hiba?"

Az, hogy valótlanságokat állítasz. De persze ezt már legalább 50-szer elmondtuk, de te, mint valami kattant elmeroggyant, egyszer se fogod fel. Megint jössz a beteg narkós ideológiáddal, aztán amikor meg egy kis vírusfertőzéstől voltál rosszul, itt haldokoltál, meg úgy be voltál tojva, hogy rémületedben még a fosodat is kiposztoltad.

Állj le inkább.

2023. febr. 16. 10:43
 269/299 anonim válasza:

Én 32 éves vagyok. Épp a últhéten voltunk munkatárs haverokkal bowlingzni és jól be is rúgtunk. Felnőttként nem áll meg az élet. A munkahelyen és egyetemen szerető közösséget lehet találni. Középiskolában sokszor megy a szekálódás, habár én fiúiskolába jártam és durvábban kiközösítettek. Amíg nincs gyereke az embernek, szabad bulizásilag :) . Amugy ha hamar kezded ki égsz. Kelemen Anna akit te mindig példaképnek tartasz, ő is kiégett. [link]

Sőt nekem külsőleg sem tettszik.

2023. febr. 16. 10:49
 270/299 A kérdező kommentje:
De ti könnyen beszéltek. Ti nem tudjátok milyen az amikor kiközösítenek a félénkseged miatt a szexi lányok. Milyen az amikor 17 evesen még egyszer sem volták bulizni. Ezt átlag ember soha nem tudja meg.
2023. febr. 16. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!