Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
 251/299 anonim válasza:
Ha komoly a baj, akkor hívd a mentőket. Ennyire hülye vagy, hogy ezt sem bírod megérteni??
2023. febr. 10. 22:16
 252/299 A kérdező kommentje:
Most mertük 37.5. Már nem hanyok mar egy fel oraja. Viszont kb 10 percenkemt ki kell mennem epét kakiklni de hatalmas mennyiseget. Nem tudom mi lehet az epémmel. Algorpyrint kene a hőemelkedesre bevenni, de vizzel kell ugye a vizet meg kihanyom. A hideg nagyon raz es erzem a lazat. Borogatom a homlokomat. De az algopyriynt csak vizzel tudnam bevenni amit ugye kihanyok. Mi az oka ennek a sok epe ürítésnek? Mas volt igy? Az epe kakilasra jo a hasfogo? Búlus?
2023. febr. 10. 22:28
 253/299 A kérdező kommentje:

Amugy az ember allapotat miert nem lehet megmutat ni kepen? Ha nem latjátok kepen hogy allapitanátok meg barmit is? Ha mar testemben kévő epet java reszét kikalkiltam akkor kiszaradhatok? Termelödik persze de hatalmas mennyiseget kakiltam ki

Okozhat vírus epekakilast? Vagy itt szervi gond van?

2023. febr. 10. 22:37
 254/299 anonim válasza:
Teljesen mindegy, mi van veled, csak ne siránkozz, ha valami komoly bajod lesz. Mert csak rinyálsz ahelyett, hogy orvost hívnál.
2023. febr. 10. 22:45
 255/299 A kérdező kommentje:
Minden jel arra utal hogy hasnyálmirigy gyulladas mert hőemelkedes, hányás, hasmenés, hasi fakdalom, hatfájas, szivfájás. De nagyon szeretnék orvoshoz menni de nem birok, még a konyhaba is alig tudok kisétalni. Szüleim szerint mire orvoshoz megyünk addigra fogok tudmi rendesen menni. De ennem es innom is kene de nem megy. Es nagyon nagy a köldök környéki fajdalom. Lehet a mrnzesszel keverem?
2023. febr. 11. 08:34
 256/299 A kérdező kommentje:
Ha hasnyalmirigy gyulladas akkor a vervetalből meár megtudták volna allapitani csak ugye nem mertem elmenni?
2023. febr. 11. 08:48
 257/299 anonim válasza:

Egy orvos meg tudja állapítani, hogy mi a baj a vizsgállatokból.

Találgatni felesleges.

Érdekes szüleid vannak ha nem visznek egy ilyen miatt rögtön orvoshoz.

2023. febr. 11. 16:42
 258/299 anonim válasza:
#257: A szüleiről annyit, hogy egy buta, életképtelen anya, és egy szintén buta, erőszakos alkoholista apáról van szó, akik csak a kedvezmények miatt csináltak gyereket.
2023. febr. 11. 17:38
 259/299 anonim válasza:

Ha sokszor ideges vagy, arra jó a citromfű, kamilla, levendula. Ezekből csinálhatsz teát. Akár többől is egyszerre.

A kamillának, citromfűnek egyébként van egy csomó más jó hatása.

2023. febr. 14. 15:34
 260/299 anonim válasza:
Meg van ez a Rápóti-Romváry: Gyógyító növények c. könyv - Ebben le van írva egy csomó gyógynövényről, hogy mire jó, meg hogy milyen gondokra milyen gyógynövények, vagy teakeverékek jók. Meg egy csomó más dolog is van benne. Pl. hogy hogyan készítsünk gyógyteákat, növénytermesztéssel kapcsplatos dolgok, stb.
2023. febr. 14. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!