Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
 281/299 anonim válasza:
De, vergődsz, és megint baromságokat írsz.
2023. febr. 17. 22:43
 282/299 anonim válasza:
Olyan vagy mint a szovjet termelési regények. Egyszer játszottam olyat hogy egy szovjet termelési regényt, (túl moszkván vagy valami ilyesmi) kinyitottam random oldalakon és olvastam. És össze állt egy kerek sztori mert minden oldalon ugyanaz van csak más megfogalmazásban és az összes oldal ugyanoda akar kilyudkadni. Csak mondanivalója van azt hosszú oldalakon keresztül írja a könyv tök mindegy hol kezded el olvasni, aból bébe nem jut el. A te kérdéseid és felvetéseid pontosan ugyanazok. Tök mindegy melyiket olvasom ugyanaz a téma és a felvetett probléma, több oldalon keresztül.
2023. febr. 18. 14:21
 283/299 A kérdező kommentje:
Tudtok ajanlani Kecskeméten olyan orvost, ápolót aki ügyesen veszi a vért?kinondottan figyelmes, nem vadul csinálja, figyelembe veszi hogy sirok,erzekeny vagyok es halálfélelmem van? Aki ügyesen veszi a vért és körülményes? Nem baj ha magán és penzbe kerül.
2023. febr. 26. 14:45
 284/299 A kérdező kommentje:

Tudodjátok mi a baj?

A legtöbb szórakozohelyre nem engednek be 18 alatt. Nem is szolgálnak ki alkohollal 18 alatt. Na ez az. 18 ev alatt csak akkor bulizhatsz ha vannam barataid mert csak hazibuliba tudsz menni. Akinek nincsenek baratai az besz*pta. 😢

2023. febr. 28. 16:45
 285/299 anonim válasza:

Kérj meg valakit, hogy vegyen neked piát.

Biztosan lesz olyan aki gond nélkül megteszi neked.

De ha még soha nem ittál semmi töményet akkor csalódni fogsz amikor kipróbálod.

2023. márc. 2. 01:03
 286/299 A kérdező kommentje:
Denem merek egyreszt es nincsenek barátaim es ugy nem is tudnék ellmenni sehova. Nincs akit megkérjek. De nem elsőnek házibuliba kéne menni és aztán szórakozóhelyre? Nekem kimaradt az eletemből mindkettő és már 17 vagyok 😢
2023. márc. 2. 08:15
 287/299 anonim válasza:
Az a baj, hogy te csak mész a kattant fejed után. Rinyálsz, hogy neked alkohol kell, azt meg elfelejted, hogy szilveszterkor pár kortytól a halálodon voltál.
2023. márc. 2. 08:36
 288/299 A kérdező kommentje:
De baratok nem csak bulizás miatt kellenek. Egy jó baráttal kirandulni is el lehet menni.
2023. márc. 2. 09:00
 289/299 anonim válasza:

Az a baj, hogy te a barátokat is csak eszközként kezeled. Valaki, akinek segítségével ezt meg azt lehet csinálni. Így a büdös életbe nem lesznek barátaid.

Úgy meg végképp nem, hogy egyébként meg undok és gyűlöletes vagy.

2023. márc. 2. 09:07
 290/299 A kérdező kommentje:

Ti kónnyen beszéltek. Ferfikent könnyű ferfi baratokat szerezni. Nőként a női barátokért pedig meg kell küzdeni. Mert a nők a külsőt nézik.

De nekem soha nem voltak barátaim mert nem mertem senkihez se szólni. Masnak alap hogy vannak barátai es a buli csak egy mellékes körülmény. Masoknak a barátok mellé jár a buli is sőt a barát is a szép külső mellé jár. Én egész életemben bátortalan voltam. Egy átlagembernek sok barátja van es a bulikbmár csak egy ajánsék a barát mellé. Nekem az is jó lenne ha valaki csak egy kavera meghivna vagy köszönne, vagy elkiserne a büfebe.

2023. márc. 2. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!