Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szingli férfiak (nem fiúcskák)...

Szingli férfiak (nem fiúcskák)! Hogy esne nektek, ha egy nő (nem lányka) kezdeményezne?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy egy buliban odamegy hozzátok valaki, hogy "Hellóka, Cuncika vagyok, 3000ft/óra, jössz?". Hanem, hogy ha egy nő kiszemelt titeket (nem buliban, valami értelmes helyen: kávézó mondjuk) és odamegy hozzátok ismerkedni (nem csak szex, ez nem az a kategória, hanem tényleg kiszemelt és ismekedne).


Nem kérek olyan választ, hogy "ez nem a középkor, a csaj is kezdeményezhet" mert ez a csajok dumája. Pontosan tudom, hogy így van, de érdekelne a másik oldal véleménye is. Hogy tényleg, hogy élnétek meg, ha odamegy valaki és mondjuk megkérdezi, hogy "leülhetek?". Tegyük fel, hogy kölcsönös első látásra dolog, nem zavarna, hogy annyira elbambultatok, hogy nem vettétek észre?



2020. dec. 23. 15:44
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
#9-es ezt örömmel olvasom. :) Nyilván arra gondoltam, hogy esetleg mint partner érdeklődne valaki, de annak is örülök, hogy akkor sem küldenéd el, ha "nem jön be" mert akkor legalább ez azt jelenti, hogy barátságra is nyitott vagy. Jó ilyeneket olvasni. Köszönöm. :)
2020. dec. 23. 16:30
 12/36 anonim válasza:
Nagyon örülnék neki nyilván.
2020. dec. 23. 16:41
 13/36 anonim válasza:

Első esetnél a kávézós példát nézve, ha oda jön a nő az asztalhoz megkérdezi, hogy leülhetek-e igenel felelek, és felveszem vele a szemkontaktust ha 1-2 mp en belül nem hoz fel egy témát akkor felhozok én, ha ő hoz fel egy témát ahogy leült akkor reflektálok rá, a beszélgetés végén ha felőle is érzem a szimpátiát elkérem a számat, de az se zavarna ha ő kérné el. Egyáltalán nem zavarna, hogy ő kezdeményezet, bár velem ilyen még soha nem fordult elő.


Ha leül egy másik asztalhoz és küldi a jeleket észreveszem, és ha nekem is megvan felé a szimpátia akkor oda megyek. Ez jellemzőbb rám, így szoktam ismerkedni, mivel nem a telefonomban élek, hanem figyelem a külvilágot.

Szóismétlésért bocsánat

21/F

2020. dec. 23. 17:14
 14/36 A kérdező kommentje:

#13 Úgy látom, eddig egyhangúan senkit sem zavarna, ez jól indul. Na igen, ez is sokat jelent, hogy fel néz-e valaki a telefonból egy percre is. :'D


Köszi! :)


Belefért, nem nyelvtan óra ez, senki sem egy élő szinonímaszótár :D

2020. dec. 23. 17:23
 15/36 anonim válasza:

#14 azért sokan szeretnek itt az oldalon a legapróbb hibákba is belekötni :D .


Szerintem senkit se zavar nagyon, ha egy nő megy oda a férfihoz. Inkább én azt vettem észre legalább is az én generációmban (18-23), hogy nem nagyon jön már be az embereknek ez az utcán, kávézóban stb helyen való leszólítás, persze vannak olyanok akik ezt igénylik, ez jön be nekik, de legtöbben már inkább interneten ismerkednek.

2020. dec. 23. 17:46
 16/36 A kérdező kommentje:

#15 jól van, ez jogos xdd Mondjuk én csak akkor kötekszem, ha tényleg full értelmetlen valami és segítenék, de nem tudok, mert a kérdést sem értem. Most ha 30 szóból 2 el van írva, de érthető a kérdés/válasz nem kötök bele. :D


Egyébként én 25 vagyok és nekem is ez tűnt fel. Az én korosztályom már vagy foglalt vagy pedig buliba jár és jól elvan az alkalmi partnerekkel...

2020. dec. 23. 17:55
 17/36 anonim válasza:
Egyébként az a baj, hogy én nem is járok olyan helyre, ahol ilyen történhetne. Nem is tudom megmondani, hogy mikor láttam utoljára lányt. :O De amúgy én is így vagyok ezzel, hogy élőben egyszerűen senki nem vevő az ismerkedésre. Pár napja volt itt kérdés, mindenki álszentül írja, hogy deee, az a legjobb, aztán közben amúgy abszolút nem. Tehát ez az élőben való ismerkedés nagyon kikopott már, vagy én nem tudom. De mondom, én nem is járok ilyen helyekre. Semelyik hobbimban nincsenek nők. De amúgy hobbin belül ismerkednék és nyilván örülnék, ha azon belül keresne egy lány.
2020. dec. 23. 18:36
 18/36 anonim válasza:

#16 mondjuk azt én se szeretem, ha olyan betűket tartalmaz egy szó amiket nem kéne :D, de ez inkább a tini párkapcsolat topikra jellemző.


#17 Nekem eddig buszon jött be a leszólítás észrevettem a jeleket a lánytól és odamentem, dumáltunk, utána volt, hogy következet egy találkozó, volt, hogy nem. Egyébként az én hobbimban se nagyon vannak nők, ha vannak is akkor jó pár évvel idősebbek nálam :D .

2020. dec. 23. 18:53
 19/36 A kérdező kommentje:

#17 #18

Egyébként ez a hobbin belül találni nagyon jó dolog lenne. Mert már alapból lenne egy közös pont, valami amit közösen csinálhattok és tényleg ha szerelem nem is lesz belőle legalább egy jó barátság lehet.


Viszont ehhez pont az jön hogy jó lenne mégis személyesen. (Kivéve mondjuk videojáték bár nem játszok szóval ehhez nem értek.) De mondjuk ott van az íjászat. Hiába az a hobbink mind a kettőnknek ha az ország két végében lakunk.. Munka mellett nehéz lenne mindig utazgatni egymáshoz. Főleg ha komolyra fordul a dolog, ki hagyja ott az állását, családját, ki találna könnyebben újra munkát? Szóval csak van valami ebben a személyes dologban - Már ha csak annyi hogy legalább egy városba valóak.


Mondjuk az is igaz, hogy személyesen tényleg azért nehéz, mert az emberek 90%-a a telefont nyomkodja. Aki meg nem, az meg 69 éves és nem fér bele a keretbe xd

2020. dec. 23. 19:09
 20/36 anonim válasza:
Hát ha hobbin, sporton belül ismerem meg, akkor az valószínűleg élőben történt. Tehát ott nem gond a távolság. Illetve ugye azért is szuper, amit írtál is, hogy már van is közös pont, amit mindketten szeretünk. Tehát igen. Én esetleg így hobbin belül tudom elképzelni, hogy lássak lányt, de már huh, évek óta nem láttam. :D 2 éve van autóm, tehát se vonat, se busz nincs. Munkában, edzésen és otthon vagyok csak. :D Egyik helyen sincs nő. :D De ez az én problémám, a lényeg az, hogy attól ne félj, hogy bárkit is zavarna, hogy te kezdeményezel. Jogodban áll neked is és ez így van rendjén. Szóval bátran!
2020. dec. 23. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!