Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szingli férfiak (nem fiúcskák)...

Szingli férfiak (nem fiúcskák)! Hogy esne nektek, ha egy nő (nem lányka) kezdeményezne?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy egy buliban odamegy hozzátok valaki, hogy "Hellóka, Cuncika vagyok, 3000ft/óra, jössz?". Hanem, hogy ha egy nő kiszemelt titeket (nem buliban, valami értelmes helyen: kávézó mondjuk) és odamegy hozzátok ismerkedni (nem csak szex, ez nem az a kategória, hanem tényleg kiszemelt és ismekedne).


Nem kérek olyan választ, hogy "ez nem a középkor, a csaj is kezdeményezhet" mert ez a csajok dumája. Pontosan tudom, hogy így van, de érdekelne a másik oldal véleménye is. Hogy tényleg, hogy élnétek meg, ha odamegy valaki és mondjuk megkérdezi, hogy "leülhetek?". Tegyük fel, hogy kölcsönös első látásra dolog, nem zavarna, hogy annyira elbambultatok, hogy nem vettétek észre?



2020. dec. 23. 15:44
1 2 3 4
 31/36 MolotovPunk válasza:
Volt már olyan,hogy nő kezdeményezett nálam.Kapcsolat is lett belőle.Egyéb kérdés van még? :)
2020. dec. 25. 21:35
 32/36 A kérdező kommentje:
Köszönjük a válaszokat! :)
2020. dec. 26. 00:21
 33/36 anonim válasza:
Nagyon jól esne.❤
2020. dec. 30. 18:00
 34/36 anonim válasza:
Volt már ilyen szituáció ahova jártam régebben ebédelni. Sokan voltak bent, így arra gondoltam nem volt szabad asztal. Szóval igen, nem mindig esik le, főleg hogy nem egy gyakori dolog. Pedig szegény mosolygott is mint a tejbetök.
2021. ápr. 4. 15:39
 35/36 A kérdező kommentje:

34 ez nagyon cuki 😍

35 undorító féreg vagy jelentve

2021. ápr. 12. 17:12
 36/36 anonim válasza:
Nálam ez bejönne, biztos benne lennék egy beszélgetésben.
dec. 7. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!