Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bemutatkoznál néhány mondatban?

Bemutatkoznál néhány mondatban?

Figyelt kérdés

Ha szeretnél részt venni ebben, akkor írj magadról egy rövid, figyelemfelhívó bemutatkozót :) Javasolt adatok amiket szerintem érdemes feltüntetni:


- kor

- nem

- lakhely

- a személyiségedről egy rövid jellemzés

- hobbik, érdeklődési körök

- esetleg az ideálodat is jellemezheted röviden, hogy milyen fajta embert keresel magad mellé (akár szerelmi, akár baráti szinten)


De igazából rátok bízom :D

Köszönöm annak, aki partner ebben és ír magáról :)



2021. márc. 28. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim válasza:

Egy kibszott roncs vagyok lelkileg aki magányos mert nincs senkije. Viszont van közel 100 millióm amit örököltem.

23F

2021. márc. 29. 01:28
 22/64 LazyJones válasza:

39F, pesti.Merengő, töprengő, világfájó lázadó.

Sci-fi, fantasy, RPG, gaming, könyvek és filmek szűk érdeklődési körben.


Olyan nők érdekelnek, akivel lehet beszélni, aki nem ragaszkodik ahhoz, hogy a világ mindig jó valahol, aki nem akar kapkodni mindig mindennel. Mondjuk ők is csak barátilag érdekelnek.

2021. márc. 29. 03:16
 23/64 anonim válasza:
TB szamom nem kell?
2021. márc. 29. 05:28
 24/64 Gymnospermatophyta válasza:

Az alapötlet nem rossz amúgy kérdező, de az eddigiekből nem biztos, hogy sikere lesz/van:S:D


- 27

- fiú/férfi

- Vas megye

- Jelenleg inkább otthonülős vagyok, de egyébként sok hely van bakancslistán (majd ha lesz kivel). Néha szerintem/mások szerint vicces, szeretek mindig előre tervezni és céltudatos lenni. Fejlődni a "munkámban" (amit nem tekintek munkának, hiszen ez a hobbim is egyben) és tanulni. Talán sokak számára negatív lehet, hogy tudok gyerekeskedni. :)

Előfordulhat, hogy sokszor lusta. Szeretem a pizzát.

- 3D grafika, picit a 2D is (rajz), játékok, PC (nem a politikailag korrektség), metál, paleontológia, történelem, csillagászat, sorozatok-filmek, séta, érdeklődésnek még talán: Amerika, Finnország, Izland, Erdély, Magyarország stb...

- europid, barnább bőr, hosszú barna haj, nagyobb mellek, általam szépnek látott arc és szépnek látott belső (röviden)


[ A fentieket inkább komolyra írtam, mint baráttság, utóbbiból többet most nem igazán szeretnék. Vagy mi, értitek.]



Senki nem fog írni, de legalább a kérdezőt boldogítottam +1 normális(abb) válasszal. :D

2021. márc. 29. 06:58
 25/64 anonim válasza:

- 23 éves lány

- Budapest

- Vidám, makacs, karakán, segítőkész, törődő

- Könyvek, filmek, konyha, Slap House, kikapcsolódás, városnézés

- Megbízható, őszinte, normális értékrendű, családcentrikus, szeretni képes

2021. márc. 29. 08:31
 26/64 anonim válasza:

01.28. Megtanítalak csajozni, helyrerakni az önbecsülésed a fele lóvéért 😁!

Hogy a kérdésre is válaszoljak, 45

Ffi.

Baranya,

Kellően őrült.

Ideál: szintén ne legyen normális 😉

2021. márc. 29. 09:05
 27/64 $$$$$ válasza:

En se értem ,hogy minek írkalnak ide azok akik nem akarnak ismerkedni. Ez ugyan olyan mint amikor a tetovalas kategoriaba irkalnak azok akik utaljak a tetkokat. Az is nagyon unalmas és idegesitő😂.



Amúgy 20 éves vagyok, Debrecenben élek. Nagyon magas vagyok(2 méter felett). Jelenleg egyetemista vagyok. Szeretek edzeni és motorozni.

2021. márc. 29. 14:03
 28/64 anonim válasza:

-Kor: Meglehetősen fiatal ]10;20] de lélekben már halott

-Nem: Két darab X kromoszómával lettem megáldva :)

-Lakhely: Valahol a cívisváros régiójában

-Személyiség: INTP-Többet mond minden szónál

-Hobbik/érdeklődési kör: képmanipuláció/képszerkesztés, digitális rajzolás, videojátékok, animék|mangák|manhwák, Mo Xiang Tong Xiu művei, japán nyelv/kultúra, darksynth és underground techno mixek


Ideál:

Az ideális partnerjelölt számomra csak randiszimulátorokban létezik (ennek tudatában valószínűleg senki se fog írni), leginkább levelezőtársat/ beszélgetőpartnert keresnék, mivel a barátaim száma 0-val vetekszik.

2021. márc. 29. 14:19
 29/64 anonim válasza:

26 eves leszbikus lany vagyok.

Regebben onertekelesi problemam miatt szilikont rakattam be.

Szeretek napozni ;)

2021. márc. 29. 14:19
 30/64 anonim válasza:
Sziasztok, én Kata vagy 20 éves, és Johnny meg Jack van a véremben.
2021. márc. 29. 16:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!