Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bemutatkoznál néhány mondatban?

Bemutatkoznál néhány mondatban?

Figyelt kérdés

Ha szeretnél részt venni ebben, akkor írj magadról egy rövid, figyelemfelhívó bemutatkozót :) Javasolt adatok amiket szerintem érdemes feltüntetni:


- kor

- nem

- lakhely

- a személyiségedről egy rövid jellemzés

- hobbik, érdeklődési körök

- esetleg az ideálodat is jellemezheted röviden, hogy milyen fajta embert keresel magad mellé (akár szerelmi, akár baráti szinten)


De igazából rátok bízom :D

Köszönöm annak, aki partner ebben és ír magáról :)



2021. márc. 28. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim válasza:

28 vagyok, nő

Budapesten élek

A személyiségem :érdeklődő, de szeretek azért lépésről lépésre haladni. Néha kicsit magamnak való is vagyok, de szeretek programokra eljárni szeretek kirándulni, sétálni a természetben. Néha azért jól esik csak otthon lenni nézni egy sorozatot, vagy filmet társaságban.

:)


Ha barátságot nézem akkor 26 - tól felfelé akivel vannak közös témák, meg van a hullámhossz.


Ha párkapcsolat akkor szeretem a sötétbarna vagy egészen fekete hajú férfiakat, barna szemmel, kedvelem a szakállat /borostát,

korombeli vagy lehet idősebb is valamennyivel. Vele is legyen meg azért a közös hullámhossz. Testalkatra normál.

Legyen olyan személy akiben lehet bízni. Akivel lehet beszélgetni értelmesen. Akivel a problémát inkább megbeszélni lehet mintsem a szőnyeg alá seperni. Akinek elég 1 nő is és nem azért keres kapcsolatot mert d.gni jó és ennyiben ki is merült a tudás.

2021. márc. 29. 18:01
 32/64 anonim válasza:

19


Fiú


Budapest


Optimista vagyok és bármikor megtudok mosolyogtani bárkit, humoros karakterem van. Ha nem lenne sport, én se léteznék ++


Kosárlabda, edzés, fotózás, filmek, zene


Még nem volt barátnőm, de hasonló személyiségűt tudnék elképzelni magam mellé, aki vicces, és tud élni, nem idegeskedik, de persze a helyzetnek megfelelően át tud váltani komoly üzemmódba is ^^ L3szarom milyen színű a haja meg ilyesmik :D

2021. márc. 29. 18:12
 33/64 anonim válasza:

30

Férfi

Budapest

Tudok vicces (=néha fárasztó) lenni, szeretem az élvezeteket, de könnyen depibe váltok, ha valami nem oké.

Zene, filmek, néha könyvek.

Ideálom szintén laza kapcsolatot keres, fiatalabb vagy kb. velem egykorú.

2021. márc. 31. 14:31
 34/64 anonim válasza:

103 éves

Űrlepke

Lelőhely: Sztratoszféra, tölgyfák odva, gombos fiókok mélye felváltva.

Személyiség: Valami gyönyörű.

Hobbi: Nézem a hangyákat naphosszat, meg elkerülöm az elkerülhetetlent.

Ideálom: Szeressen a moha és avar alatt lapulni meg csendben kuncogni. Köszöntem!

2021. ápr. 3. 16:27
 35/64 anonim válasza:

Kor: még fiatal éveim elején járok

Nem: Nőstény

Előfordulás:a természet lágy ölében a napsütötte mezőn

Személyiség: introvertált, jólnevelt, viszonylag kedves egyednek tartom magamat, kivéve amikor nem. Szeretem a macskákat

Szeretek verseket olvasni, kedvencem... Ja, rövid jellemzés. Akkor ennyi.

Hobbik: zenehallgatás, filmnézés, sétálás, olvasás...

Érdeklődési körök: továbbtanulás (de csak mert muszáj lesz haha)

Jobban kedvelem, amikor engem keresnek, de szeretem amikor valaki értelmes, intelligens és nem két szavas üzeneteket kapok tőle.

2021. ápr. 3. 23:11
 36/64 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a(z értelmes) válaszokat! :)
2021. ápr. 3. 23:22
 37/64 anonim válasza:
Szívesen, bármikor! ;)
2021. ápr. 3. 23:28
 38/64 anonim válasza:

Öreg

Bp.

A legaranyosabb, legkedvesebb, legszebb. stb.

Lefutni a maratont. Megmászni egy hegyet. Átúszni egy tavat. (csak kár hogy 127 kg vagyok)

Ehhez keresek egy fotelpartnert. 70-80 éves korig.

Várom az ideális jelentkezőket.

2021. ápr. 4. 11:38
 39/64 anonim válasza:

kor

19


nem

fiú


lakhely

Szombathely


a személyiségedről egy rövid jellemzés

Általában humorosan szoktam felfogni a dolgokat de azért komolyan veszem a dolgokat, viszont szeretek a magam ura lenni és azt csinálni amit szeretnék.


hobbik, érdeklődési körök

Szeretek zenét hallgatni (elég sokat :), filmek is nagyon érdekelnek videójátékok szintén, ha pl itthon valami elromlik akkor szeretem megcsinálni valamilyen szinten szeretem a kihívásokat. :)


esetleg az ideálodat is jellemezheted röviden, hogy milyen fajta embert keresel magad mellé (akár szerelmi, akár baráti szinten)


Szerelmi szinten igazából annyi, hogy megértsük és szeressük egymást :)

Sokat hülyüljünk és töltsünk együtt sok időt.


Baráti szinten pedig annyi, hogy legyen egy közös téma és igazából ennyi :) Onnantól, hogy van közös téma akkor az már maga az alapja egy barátságnak.

2021. ápr. 21. 23:39
 40/64 anonim válasza:

- 34

- Férfi

- Budapest

- Beszédes, kíváncsi, érdeklődő

- Sport: Trx, Bicikli, filmezés, olvasás, coop játékok.

- Őszinte, nyitott, asszertívan fejezi ki az érzéseit és szükségleteit. Figyelmes, külsőre önmagára igényes - külső és kor alapján senkit nem szoktam elítélni. Szeretem megismerni a másikat olyannak aki valójában Ő.

2021. jún. 30. 14:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!