Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bemutatkoznál néhány mondatban?

Bemutatkoznál néhány mondatban?

Figyelt kérdés

Ha szeretnél részt venni ebben, akkor írj magadról egy rövid, figyelemfelhívó bemutatkozót :) Javasolt adatok amiket szerintem érdemes feltüntetni:


- kor

- nem

- lakhely

- a személyiségedről egy rövid jellemzés

- hobbik, érdeklődési körök

- esetleg az ideálodat is jellemezheted röviden, hogy milyen fajta embert keresel magad mellé (akár szerelmi, akár baráti szinten)


De igazából rátok bízom :D

Köszönöm annak, aki partner ebben és ír magáról :)



2021. márc. 28. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim válasza:

46

Gazdaság vagy gazdagság?



Én:


Nő.


45 éves.


Budapesti.


Valóban extrém érdekes és sokoldalú. Sokszor hallgatag. Nagyon érzékeny. Nagyon szeretem az àllatokat, de nem otthon. Egyre jobban rajongok a növényekért.


Szeretnék Isztriába költözni. Itt viszont lenne egy szürke és egy vörös macskám.

2022. aug. 8. 15:03
 52/64 anonim válasza:
45 éves vagy, gondolom miért kérded. Egyébként mindkettő. De nem adok pénzt.
2022. szept. 27. 18:21
 53/64 anonim válasza:

52

Tök jó, hogy írtad ezt, mert eszembe jutott a Rolling Stones száma. :)


The Rolling Stones: Money

2022. szept. 27. 18:52
 54/64 anonim válasza:
53 köszi, hogy leírtad, nem rossz zene. :D
2022. szept. 27. 21:44
 55/64 anonim válasza:

Nem adunk meg szenzitív adatokat, DE:


40-es, Fejér megye

Az emberek és az emberi kultúra az elsődleges, de a növényekkel is jól elvagyok... újabban inkább velük. Azért szeretem a kortárs képzőműveszetet is, graffiti, tehát belemenős, nonkonformista.

Magyarország nincs az érdeklődési területek között, inkább valahol a közelben, dél felé...


Ideál? Kor mindegy. Talán tipikus, talán nem: inkább vékonyabb, kisebb mell... de ugyis a személyiség dönt. Hát szex? Azért valami BDSM szerű legyen :)

2022. nov. 2. 21:52
 56/64 anonim válasza:

42

Férfi

Kazincbarcika

Nagy farok,173cm 85kgbhaj b szem

Odaadó figyelmes

Szeretek kirándulni,vezetni,túrázni

2022. nov. 3. 07:33
 57/64 anonim válasza:

-24

-F

-Egy Baranya megyei falu. Többet nem árulok el.

-Kissé introvertált és unalmas, de figyelmes vagyok, főleg ha valaki felkelti az érdeklődésemet. Kedvesnek, megértőnek és toleránsnak tartom magam. Izgulós típus vagyok, de ez kívülről állítólag nem annyira látszik. Nehezen ismerkedek, de ez nem azt jelenti, hogy nem tudok.

-Érdeklődés: informatika, űrkutatás, csillagászat, környezetvédelem, idegen nyelvek.

-Én egy vékony testalkatú egyén vagyok, 183cm, kb. 68kg. Elsősorban a hasonló alkatúakat preferálom, ha egy kicsit nálam testesebb az nem baj, de a kövérek nem jönnek be. Szeretem ha egy nőnek azért van melle, feneke... (ki nem? :D). Amúgy ezen kívül olyan kifejezett fix ideálom nincs.

2023. márc. 30. 16:06
 58/64 anonim válasza:
Kapott valaki az itteni bemutatkozása alapján privátot?
jan. 1. 08:33
 59/64 anonim válasza:

Én nem, de eddig nem is mutatkoztam be itt :D

Na majd most:


- kor

40es


- nem

Férfi


- lakhely

Pest vármegye


- a személyiségedről egy rövid jellemzés

Mélyen érző, de kissé introvertált, eközben lobbanékony


- hobbik, érdeklődési körök

Mostanában a konkrét tevékenységek helyett inkább azok hangulata visz magával, fog meg. Így a vidám tevékenységek, akármi is az.


- esetleg az ideálodat is jellemezheted röviden, hogy milyen fajta embert keresel magad mellé (akár szerelmi, akár baráti szinten)

Olyat, aki partner tud lenni a boldogságban, nem ragad bele a rossz dolgokba. Akivel tudunk nevetni a pocsék dolgokon is :) És legfőképp olyat, aki nem leharcolt és életúnt. Így 40es éveimben ezt már muszáj vagyok leírni, mert sokan a "B oldal" nevű szomorú dalt játszák a fejükben, de én CD-n nőttem fel, ott nincs "B oldal" :D

febr. 3. 12:19
 60/64 anonim válasza:

Na hátha megtalálom az álom párom :D


Nem dohányzó, alig használt, megkímélt állapotban lévő 27 éves férfi vagyok. Budapesten élek.

Amit érdemes tudni róla: 175-180cm magas, 87kg vagyok, rövid barna hajam és kék szemem van.

Szeretek főzni (azt hazudják, hogy szeretik a főztömet-merjenek mást mondani :D ). Romantikus fajta vagyok, szeretek a mindenkori páromhoz odabújni, megadni mindent, amit tudok. Kapcsolatban a párommal törődöm, odafigyelek rá és amiben tudom, abban támogatom (tanulás, célok elérése, stb...).

Szeretek mászkálni mindenfelé, erre sajnos mostanában kevés időm van.

Szabadidőmben járok konditerembe (az elmúlt években leamortizálódtam egy kicsit és szeretnék fogyni és izmosodni is- eddig jól haladok).

Kedves, mosolygós, pozitív típus vagyok. Szeretem a jó humort. Nyitott és barátságos vagyok. Rám mindig lehet számítani.

Van egy hülye humorérzékem, amivel lehet néha megbántok valakit, de azt tudni kell, hogy szándékosan sosem tudnék bántani senkit sem.

Jelenleg az a helyzet, hogy a szüleimmel lakok (sajnos így alakult). Munka mellett sokat tanulok, hogy elérjem a céljaimat és egy csodás életet tudjak kialakítani magamnak és a jövőbeli páromnak.


20-28 év közötti barátnőt keresek magamnak, aki szintén romantikus típus, hűséges, megértő és humoros.

Külsőre a vékony, formás alkatú lányok jönnek be cuki, mosolygós arccal és hosszú hajjal.

Olyan leányzót keresek, akivel lehet néha komoly dolgokról beszélgetni és lehet felhőtlenül, gátlások nélkül ökörködni.

Olyat, akire mindig lehet számítani és lelkileg tud támogatni, ha szükségem lenne rá.

febr. 3. 22:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!