Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bemutatkoznál néhány mondatban?

Bemutatkoznál néhány mondatban?

Figyelt kérdés

Ha szeretnél részt venni ebben, akkor írj magadról egy rövid, figyelemfelhívó bemutatkozót :) Javasolt adatok amiket szerintem érdemes feltüntetni:


- kor

- nem

- lakhely

- a személyiségedről egy rövid jellemzés

- hobbik, érdeklődési körök

- esetleg az ideálodat is jellemezheted röviden, hogy milyen fajta embert keresel magad mellé (akár szerelmi, akár baráti szinten)


De igazából rátok bízom :D

Köszönöm annak, aki partner ebben és ír magáról :)



2021. márc. 28. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim válasza:

24


Srác


Pest mellett


Laza jelenség vagyok

Mostanra inkább extro mint intro

Makacs

Néha még kicsit bátortalan de ez már feldolgozás alatt

Sokak számára antipatikus, de inkább csak nem szeretek feleslegesen jópofizni

Őszinte, megbízható

Sokat poénkodok, de szeretek komolyabban is filózni

Maximalista vagyok


Sport, xbox, zene, buli, aktuáltémák, közélet, sok dologról lehet velem beszélgetni


Elsősorban szimpla beszélgetés, haverkodás jöhet, aztán ahogy kijön, kiderül. Mindegy ki ír, vagy én kire írok, ne 1-2 szavakban menjen a sztori, akkor se ha esetleg személyes találkozóig jutna végül a dolog.


Sorry ha kicsit hosszú lett, szép napokat mindenkinek🖖

2021. jún. 30. 17:53
 42/64 anonim válasza:

21/F/Budapest



Introvertált, félénk (idővel nem annyira) túl sok jót nem tudok írni mert nekem ez a fényezzem saját magam mindig olyan furának tűnt, de barátaim szerint kedves vagyok és megértő.


Informatikát tanulok és szeretek programozni/játékot fejleszteni, játszani gépen, anime, rajzolás, érdekelne az asztalosság és robotika, de őszintén bármiről szívesen beszélgetek (és elég sok mindenről tudok is) és ha szeretek valakit akkor örömmel tanulnék a hobbijairól még ha nem is leszek benne profi néha tudjuk együtt csinálni vagy csak beszélgetni róla


Baráti szinten szerintem elég barátom van így inkább szeretnék valakit akit szerethetek. Ideálnak... van ez a nagyon fura ritka extrém fétisem ahol szeretjük egymást, megbeszélünk mindent, csinálunk együtt dolgokat. Ha nem is hasonlóak a hobbijaink ő is megtanulná az én hobbijaim. Kedves, megértő, nem akarom hogy elkelljen rejtenem az érzéseim szóval ne legyen olyan aki azt gondolja "a férfiaknak nem szabad sírnia". Egyszer majd szeretnék egy családot így nem gyerekellenes (és ebből adódóan csak is komoly kapcsolatot keresek). Oh igen és beszéljen/írjon sokat de legyen jó hallgatóság is (szeretek hosszan beszélni/írni mint itt is láható).


Tudom, fura vagyok, de hát ez van

2021. júl. 1. 01:52
 43/64 Camorri válasza:

24/F (nemsokára 25)

Németországban lakom

Szeretek kimozdulni ha van kivel, egyedül nem szívesen mozdulok ki otthonról. Szinte bármibe benne vagyok, ha megbízható társaságban vagyok.

Szeretem a japán kúltúrát, életem egyik nagy vágya hogy lássam a japán cseresznyevirágzást, illetve egy hatalmas körút japánban (1 - másfél hónapos japán út).

Kijárós hobbiaim: úszás, íjjászat és szívesen járnék kendora illetve a lovaglást is szeretem. Szeretek eljárni autós kiállításra, és igyekszem mostantól cosplayekre is eljárni.

Otthonülős hobbik: baráti társaságban kockulni, szerepjátékok minden mennyiségben (főleg DnD és Lot5R). Esetleg valami finomat főzni, ha nem egyedül kell megennem. Néha tornázok itthon, hogy karban tartsam a testem. És manapság elkezdtem tanulni gitározni.

Ezeken kívül meg programozással foglalkozom.

Rám nyugodtan rám írhattok fiúk is lányok is. Szívesen chatelek/levelezek/beszélgetek, és ha netán valakivel mégsem szeretnék, mert pl nagyon ellentétes a látásmódunk, akkor mindenképp megírom, nen csak letiltom az illetőt.

2021. szept. 15. 08:19
 44/64 anonim válasza:

Kor: 25

Nem: F

Lakhely: Bp

Személyiség: daydreamer

Hobbi: daydreaming

Ideál: alacsony, bújós

2021. szept. 15. 14:45
 45/64 anonim válasza:

48

Férfi

Szabolcs Szatmár Bereg

Guberálás, verekedés


Üdvözlettel: Szia Uram

2021. dec. 25. 17:49
 46/64 anonim válasza:
21; fiú; székesfehérvár; lusta és autista; testépítés és pénzügyek, gazdaság; ideálom jófej nyitott nő
2022. jún. 26. 20:08
 47/64 anonim válasza:
47 dilok vagyunk nber
2022. júl. 26. 08:19
 48/64 anonim válasza:
szia Erzsi vagyok 63 eves vagyok az igaz szerelmet keresem ugyanis 4 eve ozvegy asszony kent elem a vilagot Bugyin élek ez egy kis falu de en nagyon szeretem szeretek kotni varrni es az unokakra vigyazni ha ugy erzed egy kandur vagy az agyban akkor irjal nyugodtan ezerouszi erzsi a kacer no
2022. júl. 26. 08:20
 49/64 anonim válasza:

- kor

30

- nem

Férfi

- lakhely

Pest megye, Szolnok megye határánál, kertes házban, egyébként pesten dolgozom.

- a személyiségedről egy rövid jellemzés

INTJ

Egyedül élő.

Külső: rövid barna hajú, barna szemű, 172 cm 75 kg és átlagos testalkatú.


- hobbik, érdeklődési körök

Sok van, egyébként ezermester típus vagyok. Ez nagyon sok mindent letakar. Zenélni szerettem régen, de ezt most pihentetem, ezen felül szeretem a szőlészet borászatot, szeretek vezetni is, beszélgetni is szeretek, feltéve ha nem megy át erőltetettbe a dolog.


- esetleg az ideálodat is jellemezheted röviden, hogy milyen fajta embert keresel magad mellé (akár szerelmi, akár baráti szinten)


Inkább tartós kapcsolatot keresek, akár az igazit is jöhet.

Amit nagyon megnézek az a fogsor. (természetesen nálam is rendben van)

Fekete, barna félhosszú, hosszú haj, szemszín inkább barna vagy zöld, de ez nem annyira zavar. Formás alak.

2022. aug. 7. 22:41
 50/64 anonim válasza:

41 éves

Férfi

Budapest

Kinézet:

Alacsony vagyok 167cm, de jó képű, izmos, fiatalos, 8 évet letagadhatnék a koromból.

Szeretek zenélni, gitározni, zenét hallgatni, kirándulni.

Érdekel a fizika a természettudományok, kozmológia.

A 6 éves kislányommal élek együtt és ő a legfontosabb nekem.

Ideálom már nincs. Fontos számomra a feltétlen bizalom és a hűség.

2022. aug. 8. 10:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!