Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok ti mit szóltok a...

Lányok ti mit szóltok a félmeztelen pasis fotókhoz társkereső appokon?

Figyelt kérdés
Tetszik, taszít vagy semleges? Feltéve hogy amúgy nem néz ki rosszul a pasi.
febr. 28. 23:19
1 2
 1/18 anonim válasza:
Számomra ugyanolyan mintha egy lány tenne ki félmeztelen képeket. Könnyelműnek tűnik tőle.
febr. 28. 23:25
 2/18 anonim válasza:
Alapból nem veszem komolyan ezeket az appokat, ezen már nem rontanak a félmeztelen képek.
febr. 28. 23:33
 3/18 anonim válasza:
Taszít. Nem érdekel hogy néz ki, nekem az nem szimpi, hogy a testét így kirakja. Mármint, nem mondom azt, hogy a külső nem számít egyáltalán, viszont én pl. komoly kapcsolatot keresek csak, és ezért ha látok egy olyan embert aki nagyrészt a testével akar csábítani, az nekem túl felszínesnek és könnyelműnek tűnik.
febr. 28. 23:36
 4/18 anonim válasza:
Szánalmas kategória...
febr. 29. 00:07
 5/18 Barnabas333 válasza:
Én is kitettem 46éves férfiként. Csúnya az arcom, legalább lássák, hogy kigyúrt a felsőtestem. Strandon egy férfit eleve így látni. Egyébként pont nem szeretem magam mutogatni. De a fejem miatt, édes mindegy mit teszek ki. Csak a nagyon molett nők matchelnek... 46f
febr. 29. 06:47
 6/18 anonim válasza:
Engem taszít. Annak akarom látni a testét, akivel már eljutottunk odáig.
febr. 29. 07:16
 7/18 anonim válasza:

Taszít!

Akkor akarom látni és felfedezni a testét, amikor eljutottunk odáig

febr. 29. 08:40
 8/18 anonim válasza:
Ennyi képmutató nőt...itt mindenki a zsákbamacskára bukik?Ha egy férfi eljár mondjuk strandra,sőt még kép is készül róla-az felszínes?
febr. 29. 09:35
 9/18 anonim válasza:
#3, #6 és #7, Engem pedig a nők taszítanak, az összes!
febr. 29. 09:39
 10/18 anonim válasza:

8. Az miért lenne felszínes?

Általában nem társkeresés céllal megy strandra! Az a felszínes ha ilyen képpel akar ismerkedni! Ez a csak dugni akar szint... nyilván aki komoly kapcsolatot keres nem fog egy ilyen képet kirakóval ismerkedni, mert lerí, hogy mit is akar.

febr. 29. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!