Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok ti mit szóltok a...

Lányok ti mit szóltok a félmeztelen pasis fotókhoz társkereső appokon?

Figyelt kérdés
Tetszik, taszít vagy semleges? Feltéve hogy amúgy nem néz ki rosszul a pasi.
febr. 28. 23:19
1 2
 11/18 anonim válasza:

8# nem azt írtam hogy felszínes.

Nem érdekel hogy néz ki, mekkora a farok mérete!

10 férfiből 1, aki azt mondta talizik velem képcsere nélkül.

Szerinted?

Kiknek is fontos a külső?

febr. 29. 09:53
 12/18 anonim válasza:
Taszít. Magamutogató dolgoknak tartom. Nálam ment a levesbe az olyan profil. A férjemet társkeresőn ismertem meg, nem volt kint félmeztelen képe, csak profil meg egész alakos. Ezek alapján meg a bemutatkozása alapján is bőven szimpatikus volt.
febr. 29. 10:25
 13/18 anonim válasza:
Fura. Azt gondolnám, hogy biztosan nem kapcsolatot keres és hogy csak a külsőségek érdeklik.
febr. 29. 11:10
 14/18 anonim válasza:
8: Strandon mindenki strandruhában van. Oda való. De nem kell mindenkinek látni a neten.
febr. 29. 11:11
 15/18 anonim válasza:
Gáznak tartom, aki ilyet tesz ki szerintem az üres belsőjét és/vagy kis farkát akarja kompenzálni.
febr. 29. 14:32
 16/18 anonim válasza:
Taszít. Azt gondolom hogy csak alkalmi kapcsolatot keres, amire én nem vagyok vevő.
febr. 29. 17:06
 17/18 anonim válasza:
Minden nő szerint gáz, valójában meg mind a fark@m copja match után 1 héten belül 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Imádják a testem.
márc. 13. 10:29
 18/18 anonim válasza:
#17 Igazat szólsz!
márc. 13. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!