Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nagy baj az,ha...

Miért olyan nagy baj az,ha covid vakcina mentes nőt keresek?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok c oltott.


38/F



márc. 22. 20:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/174 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a beszólogatóknak kellene pszichológus.
márc. 22. 22:23
 12/174 anonim válasza:

Még mindig érdekel, mégis kinek baj ez:D


Gyanítom, hogy a legtöbb embernek nem azzal van a baja, hogy ez nálad randifeltétel, hanem hogy egyáltalán ilyenben hiszel.

márc. 22. 22:24
 13/174 anonim válasza:
12! Nekem az a bajom, hogy azt hiszi rajta nem ment át mostanra vagy ötször a Covid vírusa!
márc. 22. 22:27
 14/174 anonim válasza:
Jól teszed, az én barátnőm is oltatlan:)
márc. 22. 22:34
 15/174 anonim válasza:
Nekem még a "sosem lett" feleségem nagy oltásellenes. 😄
márc. 22. 22:46
 16/174 anonim válasza:
Nem baj. Ez a te döntésed, senkinek semmi köze hozzá.
márc. 22. 23:05
 17/174 anonim válasza:

Nem konkrétan ez a baj, hanem az, hogy van gond ott fenn a toronyban.



- egy válaszoló: "Mert mostanra a covid mindenkin átment már."

- a kérdező: "Rajtam nem."

Ezek szerint akin átment a koronavírus, azokat is kerülöd? Hiszen náluk is alakulhatott ki valamennyi védettség a coviddal szemben, az oltással csak nagyobb védettséget lehet szerezni.

márc. 22. 23:11
 18/174 anonim válasza:

Gondolom amiatt válthat ki ellenérzést mert azt gondolhatják hogy hiszel az összeesküvés elméletekben legalábbis ez az első gondolatom


#17 azért mert valaki hisz vagy nem hisz valamiben attól még nem feltétlenül van gond a toronyban

Vannak akik a covidban sem hisznek legalábbis abban nem hogy nem szándékosan terjesztették el


Ami tény hogyha valaki ezzel a mondattal nyit az eléggé elgondolkodtató lenne,mert mondjuk ha valaki vakcina ellenes az egy dolog de biztos eszembe jutna hogy miben gondolkodhat még igy

márc. 22. 23:42
 19/174 anonim válasza:

Nekem nem baj. De, miért pont ilyen nőt keresel?


Én sem vagyok beoltva(N). A fogamzás gátló az 50’ évek óta a piacon van. Mégsem tökéletes. Csomó mellékhatását még nem.is ismerik. Úgy voltam vele, hogy egy alig egy éve létező, hosszú távú hatását nem ismert vakcinával engem ne oltogassanak.

Párom(F) akkor vette fel a harmadik oltást, amikor elkezdtünk ismerkedni. Bárkineklehet igaza, bárki tévedhet. Ezért nem lenne kizáró ok az ismerkedésnél. Az már igen, ha unszolna, hogy oltassam be magam.

márc. 23. 00:21
 20/174 A kérdező kommentje:
Kinek baj ez?Pl. itt egyeseknek,akik hülye konteósnak mondanak.
márc. 23. 00:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!