Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem merek vezetni?

Nem merek vezetni?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja szereztem meg a jogosítványomat, azonban nem érzem magamon, hogy biztonságosan tudnék vezetni. Ismerem a szabályokat, az elsőbbséget is mindig megadom, de egyáltalán nem érzem az autót. Gondolok itt arra, hogy nem igazán tudom felmérni mikor milyen sebességgel kellene haladnom (pl.kanyarok előtt mennyire lassítsak le), vagy hogy a sávon belül jól vagyok-e elhelyezkedve. Ha a parkolás nem sikerül, arra sem magamtól jövök rá, hanem a mellettem ülő segít. Úgy érzem, egyedül nem fogok soha autóba ülni, pont amiatt, mert nem vagyok biztos magamban. Van így értelme folytatni?

2020. jan. 19. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vegyél pár órát még és menj el egy vezetéstechnikai tréningre!
2020. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

gyakorolj valakivel aki már benne van a dologban,és lehetőleg ne öld meg magatokat :D

én 17évesen,mikor forgalmizni mentem már 2éve heti rendszerességgel vezettem.az a "30" óra,amit ott teljesíteni kell kb semmire sem elég.

gyakorolj amennyit tudsz!

2020. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor ne vezess.. De minek a jogsi,??
2020. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Üljön melletted valaki, akiben megbízol, higgadt és tud vezetni. Nekem jogsiszerzés után vagy 4 hónapig apám mellett kellett vezetnem, mire elvihettem a kocsit egyedül. Akkor utáltam, de most már azt mondom, hogy 1 hónap után én is úgy voltam, mint te, csak a 17 évem önbizalma ezt elhomályosította. Ja, és vezess minél többet, lehetőleg minden nap, máshogy nem lehet megtanulni.
2020. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!