Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bevállalnátok egy öreg autót...

Bevállalnátok egy öreg autót ha nem értenétek a szereléshez?

Figyelt kérdés
Tartja a mondás, hogy aki nem ért legalább hobbi szinten az autószereléshez az nem férfi. Na akkor én nem vagyok férfi, de ennek ellenére nagyon szeretem az öreg autókat és szeretnék egy most húsz éves skoda octaviat venni és sokáig megtartani. Kisérletezni nem szeretnék a házibarkácsolásokkal mert félek, hogy csak rontok a heylzeten ha valami baj történik. Meg aztán nem szeretek eldobni valamit, ami még menthető.
2020. máj. 29. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát hobbyautónak szánod, ha jól értem. Hétvégékre, vagy csak garázsban tartani, de közben szépítget(tet)néd.


Ezesetben neked kell felmérni, mennyire fontos neked ez a projekt és milyen összeget szánsz rá.

2020. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos csak ponyvagarázst tudnék szerezni ott tárolnám, unalmas napjaimban pedig kimennék a haverokkal vagy magam autókázni jó zenékre. Nem jampiskodni akarok. Szeretek vezetni és imádom a jó zenéket. A kettő együtt meg egy kisebb orgazmust idéz elő nálam xd. Ahhoz tudom hasonlítani, amikor egy jó kaját (ez esetben a vezetés) egy jó minőségű borral leöblintenéd a torkodon. (ez a zene)
2020. máj. 29. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szervizeket, autószerelő műhelyeket ezért találták ki hogy nagyon sok embernek halvány fogalma sincs az autó szereléshez.
2020. máj. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha van rá elég pénzed akkor nem kell értened hozzá.

Elég ha elviszed a szervízbe, és a végén kifizeted a munkát.

Az, hogy ilyenkor/innentől mi történik megint egy más kérdés.

2020. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát pénz nélkül akarsz autózni...

Erre vannak a szerelők, meg trailerek.

2020. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Akkor én sem vagyok férfi, mert a 15 éves autómmal minden esetben, ami egy pollenszűrő cserénél bonyolultabb, szervizbe járok. Még olajcserére is szervizbe járok, mert nincs se aknám, se csápos emelőm itthon. Az autó alja pedig gyárilag burkolva van. Nem fogok vele itthon szerencsétlenkedni, mikor szervizben csápos emelőn egy mozdulattal lenyitható az olajcsere nyílás fedele a burkolaton. De pl egy turbófelújítást sem fogok itthon elvégezni. Sőt, kapaszkodjon meg mindenki, a 15 éves autómmal képes vagyok márkaszervizbe járni! Mindig ugyan ahhoz a szerelőhöz megyek, ő ismeri az autót, minden javítást ő végzett rajta. Megbízom benne, sose volt panaszom a munkájára. Csak azért, mert éves szinten pár ezer forintot tudnék spórolni a munkadíjon, nem fogok máshova járni.
2020. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!