Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autómárkának tartjátok...

Milyen autómárkának tartjátok a Fordot? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Úgy általában is kíváncsi vagyok a véleményetekre, de konkrétabban a Focusok érdekelnének, annak is a 2-es frissített változata.
2020. júl. 21. 22:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem rossz de a japán megbízhatóbb, a német meg minőségibb. Szóval elég közepes.
2020. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy viszonylag olcsón fenntartható autó. Nem lesz besza behu élményed tőle, de ár-érték arányban az egyik legjobb legmegbízhatóbb ha kevesebb pénzből gazdálkodsz. Adrenalin motorból megvan, így én is kettes focust szeretnék majd venni.
2020. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
#1-essel egyetértek.
2020. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Egy legenda. Ők találták fel a négyhengeres motort. Korszakalkotó volt. Jobb, mint egy retek Opel, attól magasabb státuszt képvisel. Az Opeltől mikor láttál olyan autót, mint a Mustang vagy a Focus RS?
2020. júl. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%

Általában véve a márkáról nincs véleményem. Nem egy nagy szám. Szerintem ami legendás bennük, az a rohadás. Lehet, hogy a japán, koreai gyártók tőlük másolták, és a tökélyre vitték. Van pár igazi mellélövésük, Ka, Puma.

A focus is egy tucat autó. Semmi extra. Olyan, mint egy astra, vagy megan. Ha kifogsz egy megkímélt, karbantartott példányt, elkaristolsz vele, amíg ki nem rohad alólad.

2020. júl. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
A Ford számomra olyan, mint a németeknél a Volkswagen. Népautó. Van néha egy-egy sikeresebb autójuk, de nem tartoznak az elit közé semmiben. Átlag.
2020. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Amennyi pénzért lehet ezeket az autókat venni,nyilván nem lesz egy élmény autó.

Nem is értem,miért írják előttem azt,hogy nem nagy szám. Mégis ki vár egy focus-tól nagy dolgokat..


Szerintem,ha engem kérdezel sokkal sokkal jobb,mint a golf 4,az opel Astra g, mint a Nissan Almera.


Rozsdásodni,sem rozsdásodik jobban,mint egy kora beli japán,vagy francia autó, viszont én a dízel (TDCI) motorokat elkerülném.


Első autóm egy Ford Sierra volt,ami mai napig az én autóm,és szerintem sosem válok meg tőle.

Ha tehetem csak fordot veszek mellé :)

2020. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem átlag, majdhogynem népautó. Nem olyan primitív mint pl a Dacia de nem is egy német prémium szintjén van, viszont átlagban megbízható.
2020. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

A cég mentalitását nem komálom. Például tudják, hogy az új Mustang hásó ülésén a biztonsági őv rosszul van megtervezve; frontális ütközés esetén alá csúszik az ember, így nem véd. Nem javítják. Olvasd el euro NCAP értékelését róla, tanulságos.

Egyébként minőségre, megbízhatóságra jó autókat gyártanak.

2020. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igen erős közepest hoz a Ford az újabb modellekkel, ránézésre egy új, de hétköznapi Fordról (mondjuk Mondeóról vagy Focusról) egy hazai viszonylatokhoz képest jómódú, középosztálybeli ember képe ugrik be. Igényes autó szerintem, 1-2 kimondottan jól néz ki.


A Mustang is tetszik, nemrég majdnem vettem egy 2015-et, de végül más lett.


#9


> "az új Mustang hásó ülésén a biztonsági őv rosszul van megtervezve; frontális ütközés esetén alá csúszik az ember, így nem véd"


Rendben, de a Mustang specifikusan ugyanaz mint az új TT azt illetően, hogy a két hátsó ülés szó szerint csak dísznek van benne, mert 4-üléses autó révén kisebb környezetvédelmi adót kell fizetnie a gyártónak, de amúgy a kutya nem használja, mert csak törökülésben fér(ne) be az ember.

2020. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!