Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autómárkának tartjátok...

Milyen autómárkának tartjátok a Fordot? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Úgy általában is kíváncsi vagyok a véleményetekre, de konkrétabban a Focusok érdekelnének, annak is a 2-es frissített változata.
2020. júl. 21. 22:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#18: Ember. El vagy tévedve. Fordék is belepakolják mindenhova az egyliteres kisturbóst, nem kötelező azzal megvenni. A szíjas TSI motorok, amiket 2012-től lehet kapni (tehát már nyolcadik éve) kifejezetten jónak számítanak (meg lehet kérdezni Novoth Tibiéket, rengeteg ilyet javítanak), a láncosokkal volt inkább gond. Ahogy a 2.0 CR TDI motorok is, én adtam el például 700 ezer km feletti autót, bontatlan motorral. A 2.5 V6 tényleg szar volt, de a 3.0 TDI-t szintén a mai napig gyártják, nincs velük az átlagnál több probléma. A Phaeton meg csak annyira volt szar, mint bármelyik másik kategóriatárs prémium.
2020. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


"Ültetek már Mustangban?"


A kérdező nem Mustangot hanem Focust akar venni. És a Focus bizony nem egy különleges autó. (Kivéve az RS, de az más) :)

2020. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

“Úgy általában is kíváncsi vagyok a véleményetekre”


Én erre a részére összpontosítottam a válaszom. Általánosságban pedig szerintem semmi rosszat nem állítok, ha azt írom, hogy egy Opeltől magasabb szinten van valamivel, de egy Kiatól, meg egy Hyundaitól is. Megítélésében ezektől kicsit jobban áll.

2020. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!