Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen volt ősszel, télen...

Milyen volt ősszel, télen jogsit csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem elsősorban azokhoz az emberekhez szólna, akik ősszel, télen szerezték a jogosítványukat autóra. Milyen volt a csúszósabb, nedvesebb időben vezetni tanulni?:)

Válaszotokat előre is köszönöm!



2020. szept. 19. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
-7 fokban vizsgáztam anno utánfutóval. A parkolókban és az út szélén tiszta jég volt minden. Semmi extra nem volt, mert amúgy is lassan kell menni. Az autó már be volt melegítve, mert full jeges volt amúgy, először úgy volt, hogy a vizsgabiztos előtt kell lekaparnom.
2020. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak annyi tűnt fel belőle, hogy sokszor vezettem sötétben, mivel általában vagy reggel 8 előtt vagy este 5 után voltak az óráim.

A vizsgám napján még egy kis hó is volt, de nem maradt meg, így semmit nem befolyásolt.

2020. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
én kifejezetten örültem neki mert nem sütött a szemembe a nap.(napszemüvegért szólt az oktatóm hogy ne) Nekem könnyebb volt.
2020. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha nyálkás, csúszós úton csinálod, mert ott ül az oktató melletted, aki el tudja magyarázni, hogy hogyan érdemes ilyenkor vezetni, ha nem akarod megszámolni a fűszálakat az árokban.
2020. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4es

Sajnos az oktató sosem enged akkora tempóval menni, hogy a csúszás gyanúja akár felmerüljön.

2020. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár 20-szal is meg lehet csúszni, és ha rosszul próbálsz korrigálni, annak bizony lehet puszi a vége egy másik autóval.
2020. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) majd ősszel fogom kezdeni a vezetést, ha minden jól megy, ami lehet, hogy átnyúlik majd a télbe is:)
2020. szept. 21. 08:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Én január legelején kezdtem a vezetést és a héten fogok menni az első vizsgámra. Ez a koronavírusos baromság a vezetésnek is szépen betett.:) Nem gondoltam volna akkor, hogy még szeptemberben is itt fogok az egésszel "szerencsétlenkedni".
2020. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6os

20-al megcsúszni kb nagy havazásban, vagy ónosesőben lehet megcsúszni. Minimális az esélye, hogy vizsga napján ilyet kapj el, ha mégis, azt is el szokták halasztani.

2020. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jó volt, hogy megtanultam esőben, sárban, hóban, jégen vezetni, úgy hogy volt mellettem valaki, aki ismerte az autó minden rezdülését, tudta korrigálni ami történik... plusz amikor leesett az ónoseső, és feltűnt neki hogy aznap vagy lépésben közlekedünk, vagy sehogysem, helyet cseréltünk, kivitte az autót a városból vissza a tanpályára, és eltöltöttünk másfél órát csúszkálással, egyenesben, kanyarban, először még szólt, hogy mikor húzza meg a kéziféket, aztán már azt sem, csak mentünk erre-arra, és néha megcsúsztunk, stresszes óra volt, de iszonyúan hasznos. mondjuk ő tényleg nagyon jó oktató volt amúgy is, rengeteg ilyesmit tanított, szlalomozni, kicsi tárgyakat kerülni (nem rálépni a jobbelső kerékkel), vészfékezni (ugyanígy körbekörbe gyakorlón, és néha random szólt hogy ott egy gyerek vagy egy kutya...) szóval ha jó oktatód van, hasznodra is válhat a szr idő.
2020. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!