Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányadik órán éreztetek rá a...

Hányadik órán éreztetek rá a vezetésre? Hány órát vezettetek, mire azt gondolta az oktató, hogy mehetsz vizsgázni?

Figyelt kérdés

Már 12 órát vettem, de még mindig nyögve nyelősen megy.

Első 9 órán egy ilyen mezőgazdasági úton gyakoroltunk, majd a 10. órán az elötte lévő "tömböt" kerülgettük (párosával vannak az órák egy-kettő, három-négy stb...).


Majd legutóbbi alkalommal is a tömb körül "keringtünk", de a kanyarok nem az igaziak.

Mindig belezavarodok, hogy most fék, vagy gázt nyomjak.

Nem áll rá a lábam.


Illetve nagyobb gondom, hogy nem tudok a sáv közepén maradni. Mindig ingázok a sávomban.

Erre valami tipp? Hiába nézem az útvonalat, ahol menni akarok, valahogy nem megy.


Már lassan úgy járok vezetni, hogy reménytelen eset vagyok.



2020. okt. 1. 15:55
1 2
 11/13 anonim válasza:

10-es mekkora mázlista vagy.

Nekem is mostanában lesz a vizsgám de már most kész vagyok, hogy mi lesz. Remélem sikerül, mert ahogy írtad drága. :/

2020. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hányadik vizsgád lesz? Hány ft egy óra? Nálam kb fél évente folyamatosan emelkedett is az összeg. Meg a pót órák is eleve magasabbak.
2020. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én vizsga előtt közvetlenül megittam egy kávét, meg elszívtam egy cigit, pedig amúgy nem dohányzom, de arra jó volt, hogy az első nehézségeken átlendített.
2020. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!