Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóba miért nem kell...

Az autóba miért nem kell bukósisak? Miért csak a motorra kötelező autóba miért nem kötelező legalább az első üléseken?

Figyelt kérdés

Az autó vezetésnél miért nem kell semmilyen védőfelszerelés, bukósisak semmi nem kell akár meztelenül is vezethetne az ember , pedig a bukósisak megvédené a fejet a ütközésnél kialakult erőktől és súlyos sérülésektől is megvédene de miért nem kötelező az autóban a bukósisak?


Persze a gyenge elektromos kis segédmotoros kerékpárokra már kell bukósisak de autóba nem.


Szerintem felháborító hogy ti bukósisak nélkül vezetek autót ,és csodálkoztok miért haltok meg ha felborultok a kocsival?



2020. okt. 5. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal fontosabb lenne egy chipes kártya formátumú internethasználati jogosítvány. Bizonyos értelmi és mentális sérülések esetén ne szabadulhassanak rá a kérdezőhöz hasonló, emberre emlékeztető életformák a netre.
2020. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:
Hajléktalan szállóról wifizek ha pedig nem müködik akkor kimegyek a Kossuth tére ott van free ingyenes wifi de ott csak egy órát lehet.
2020. okt. 5. 15:27
 33/65 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az ilyen hülyékkel, hogy kinn mászkálhatnak az utcán, szavazhatnak, sőt szaporodni is tudnak. és az ilyen harmincas IQ-s szerencsétleneknek lesz 3 25-ös IQ-s hülyegyereke, akik kb csoda hogy az udvart nem xarják össze maguk alatt.
2020. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%
Aki jókat akar röhögni keressen rá a kérdéseire, van pár gyöngyszem, egész hétvégén tolta már :D
2020. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:

#34 én már anno 2013-ban is itt voltam írd be a keresőbe vagy a Googleba hogy Zorbitális Szex.


Azt a marhaságot is én találtam ki,röhögj bátran.

2020. okt. 5. 20:54
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Na és még büszke is vagy rá :D
2020. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 Wadmalac ***** válasza:
100%

Kedves kérdező:

A közlekedés veszélyes.

Be kell tiltani.

2020. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:

#37 pontosan ha betiltanák egy csomó ember élete maradna meg.



Tudod te mennyi ember hal meg naponta évente közlekedésben?


Ha nem lenne közlekedés nem lenne halál és ha biciklivel és gyalog járnának az emberek még egészségesek is lennének nem lennének elfojva tiszta hájasak nem lennének elkényelmesedve mint most olyan hasuk fenekük van hogy elfojnak.

2020. okt. 6. 11:44
 39/65 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Ha nem lenne közlekedés nem lenne halál"


Persze. Tényleg ennyire naiv vagy?


Közlekedés nélkül nincs ipar, élelmiszer-szállítás, nincs mentő és rendőr, tűzoltó, nincs munkába járás, nincs megélhetés.

Nincs élet.


"ha biciklivel és gyalog járnának az emberek"

Minden 5 km-nél messzebb dolgozó lájkolja az ötleted.

Vittek már bringán kórházba?


Közlekedés nélkül hogy lenne a kezed alatt az az izé, amivel feljöttél az oldalra?

Made in China vagy Taiwan, tutira.



Gyerekek, érdemes ezt folytatni?

2020. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%

KSH 2019-ben Magyarországon 129 603 ember halt meg.

Ebből 530 volt baleset áldozata.

Nekik ugyan ez 100%, de az összes halálozáshoz képest csak 0,4%.

Arra nézvést nem találtam adatot, ebből az 503-ból mennyi volt autó utasa. Tegyük fel mind az volt. Ha azt is feltesszük, hogy mindegyiken volt sisak, akkor lehet, ez a szám 530 lenne csak. Azaz senkit nem mentett volna meg.

2020. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!