Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóba miért nem kell...

Az autóba miért nem kell bukósisak? Miért csak a motorra kötelező autóba miért nem kötelező legalább az első üléseken?

Figyelt kérdés

Az autó vezetésnél miért nem kell semmilyen védőfelszerelés, bukósisak semmi nem kell akár meztelenül is vezethetne az ember , pedig a bukósisak megvédené a fejet a ütközésnél kialakult erőktől és súlyos sérülésektől is megvédene de miért nem kötelező az autóban a bukósisak?


Persze a gyenge elektromos kis segédmotoros kerékpárokra már kell bukósisak de autóba nem.


Szerintem felháborító hogy ti bukósisak nélkül vezetek autót ,és csodálkoztok miért haltok meg ha felborultok a kocsival?



2020. okt. 5. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 Wadmalac ***** válasza:
83%

Nem tudom, hogy személyautók esetén a halálos sérüléseknek hány százaléka fejsérülés. Valószínűsítem, hogy nem kiugró arány az egyéb sérülések közül.


De kerékpár, motorkerékpár esetén jóval magasabb, mint az egyéb sérülés (már ha nincs bukó).


Mrgkockáztatom, hogy autóknál, ha volt halálos fejsérülés, akkor 99%-ban csak biztonsági öv használata nélkül.

2020. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
#39 régen is megvoltak az emberek kocsi nélkül nem létezett régen se kocsi se repülő semmi mégis éltek !!!
2020. okt. 6. 12:36
 43/65 Wadmalac ***** válasza:
83%

"nem létezett régen se kocsi se repülő semmi mégis éltek"


Nézz már utána a mai meg akkori halálozási arányoknak.

Tutira nem kicsit nagyobb a difi, mint a közlekedési halálok száma.

2020. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%

Régen trollok sem voltak, mint amilyen te is vagy.

Leírtam, hazánkban ezer halálesetből négy baleseti. A többi 996-ra nincs valami jó ötleted? Velük miért nem foglalkozol.

Egyébként jöhetnék azzal, hogy az ősember alig élt két évtizedet. És nem azért csak annyit, mert a mamut megette.

Nem voltak járművek, nem voltak mérgező vegyszerek. Az ételben sem voltak E-számok. A legnagyobb sebesség, amivel közlekedett annyi volt, amilyen gyorsan tudott futni.

És képzeld, mind meghalt.

2020. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 D. Brasco ***** válasza:
100%

Hagyjatok már ezt a szerencsétlen.....ez vagy egy fekete öves troll,vagy tényleg ennyire hülye,esetleg a kettő egyszerre......a kozlekedes topicot már összefosta,de ugy látom,új témák felé is nyit,hasonlóan értelmes kérdésekkel.....

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..

2020. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 Wadmalac ***** válasza:
100%

"fekete öves trol"

ezen besírtam. :D


szenszei!


:D

2020. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:
#45 a szexualitás topicot kihagytad.
2020. okt. 6. 13:40
 48/65 Wadmalac ***** válasza:
100%
Izé, és nem volt jobb ott elb...ni a dolgokat? :)
2020. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
100%
A biciklire miért nem kell utasoldali légzsák?
2020. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 Wadmalac ***** válasza:
100%

"A biciklire miért nem kell utasoldali légzsák?"


Meg ablaktörlő. Kocsin alap, hogy kiláss.


Hopp, most jötten rá, a gyaloglás is állati veszélyes. Onnan a két lábról marha nagyot lehet esni.


Éljen a biztonság. Kússzunk hason.

2020. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!