Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóba miért nem kell...

Az autóba miért nem kell bukósisak? Miért csak a motorra kötelező autóba miért nem kötelező legalább az első üléseken?

Figyelt kérdés

Az autó vezetésnél miért nem kell semmilyen védőfelszerelés, bukósisak semmi nem kell akár meztelenül is vezethetne az ember , pedig a bukósisak megvédené a fejet a ütközésnél kialakult erőktől és súlyos sérülésektől is megvédene de miért nem kötelező az autóban a bukósisak?


Persze a gyenge elektromos kis segédmotoros kerékpárokra már kell bukósisak de autóba nem.


Szerintem felháborító hogy ti bukósisak nélkül vezetek autót ,és csodálkoztok miért haltok meg ha felborultok a kocsival?



2020. okt. 5. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:

jáj hát ezt nem hiszem el vezetni nem vezethetek viszont leszázalékolni nem százalékolnak le mivel a gyerekpszihátriai papírjaim régiek elavultak ezért új kellene.


Hát ezt nem hiszem el a régen ezer éve jártam pszichiáterhez és ezért nem vezethetek mert bolondnak vagyok minősítve de persze leszázalékolni már nem vagyok bolond?


A nyugdíj ellátásra már nem vagyok bolond?


Hát ez őrület mennem kell rabszolgának dolgozni az helyett hogy kapnám a nyugdíjat ,igen ez az állam ez a jog dolgozni már jó vagyok de vezetni alkalmatlan mi?


Nevetséges.

2020. okt. 9. 20:46
 62/65 anonim ***** válasza:
81%
Igen erős ez a péntek este, szerintem már ne igyál, ha ilyen szellemi állapotban vagy.
2020. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 Wadmalac ***** válasza:
49%

"dolgozni már jó vagyok de vezetni alkalmatlan mi?"


Hát azért ilyen van elég sok.

Munkája válogatja.


Aki nem jogsiképes, azt mondjuk nem szívesen látnám repülésirányítóként, de avart söprögetni a parkban elmegy.

2020. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
31%
kedves kérdező, én mindidáig búskomor és depis voltam...te feldobtad a napom!!! köszönöm :) én egy ilyen pasira vágyom, akinek ilyen remek humora van, mindig fel tudna vidítani ♥♥
2020. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim válasza:
0%

Azért nem kell bukósisak az autóba mert az autó maga megvéd jobb esetbe.(biztonsági öv, légzsák)

A segédmotoros kerékpár pedig akármennyire kicsi, gyenge vagy elektromos nagyon nem véd semmit mert arról egy ütközés során simán lerepülsz.

Remélem érthető a megfogalmazás.

Egy motoros.

2022. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!