Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor vezetni tanultál mi...

Amikor vezetni tanultál mi volt a legkellemetlenebb vezetési szituáci amibe kerültél?

Figyelt kérdés
olyan amikor teljesen elvesztetted az irányitást.

2020. okt. 11. 17:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Forgalmi vizsga reggel 7:30-kor, mellékutcából 4 sávos forgalmas útra kellett kihajtanom balra kanyarodni. Természetesen aznap reggel a jelzőlámpák ki voltak kapcsolva:D


9 percet álltunk, mire ki mertem kanyarodni, hálistennek meglett:D


Azóta sokat vezettem már.


24 F

2020. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor vizsgáztam. Piros lámpánál szélső jobbra kanyarodó sávban vártam. Kigyulladt a kiegészítő zöld, el akartam indulni, de majdnem lefulladtam. Nem étetettem mi a fene van. Azt hittem, hogy véletlenül 3-at kapcsoltam 1-es helyett. Kiegészítő lámpa még mindig zöld. Így elkezdtem bénázni, váltó ki üresbe, majd ismét 1-es. De ugyan ez. Majd végre harmadszorra sikerült elindulnom. A vizsgabiztos persze gazdagon huzigálta be a hibapontokat, hogy nem tudom a váltót kezelni.

De végül meglett a vizsgám. A végén az oktatóm jött oda hozzam és nagy mellénnyel pökhendi stílusban újságolta nekem, hogy mekkora mázlim van, hogy a VB nem vette észre, hogy a piroson mentem át, mert rögtön megbuktam volna. Ugyanis mint kiderült ő lépett rá észrevétlenül a fékpedálra miközben természetes módon próbált csevegni a VB-vel hogy ne vegyen észre belőle semmit. De mivel állítólag nem vettem a lapot, ezért leszállt a fékről.

Ez mind szép és jó, de mikor mondtam az oktatónak, hogy de hát ott volt a kiegészítő zöld. Állatása szerint ott nincs kiegészítő lámpa. Én meg 20 éve is naponta arra járok, sőt ott a környéken lakok gyerekkorom óta. Akkor is ott volt, azóta is ott van a jobbra kanyarodóknak a kiegészítő zöld.

Szóval nagyon dühített, hogy az oktató hülyesége miatt kaptam hibapontokat.

2020. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
nem vesztettem el semmit sávváltást nem gyakoroltuk pedig kértem de annyit mondott "hagyjál már békén". Aztán amikor majdnem nekünk jött ordit h mi a fenét csinálok :D vén majom nembaj arra jó h papírt megszerezd tanulni utána kell
2020. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgán elment a fék, ugye először mikor elindulsz ellenőrizni kell hogy jó-e akkor jó volt.
2020. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Haladtunk a főúton, a mellékútról egy szörnyen nagy kamion akart felkanyarodni az útra. Természetesen nekem volt elsőbbségem, de a bambája bulinak gondolta kigurulni egy T vezető elé. Az oktató fékezte le a kocsit, én úgy megdöbbentem, hogy azt se tudtam mit csináljak.
2020. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor autópályára mentünk és 120-130km/h-nál hasonlóan nagyot akartam fordítani a kormányon, mint kisebb tempónál sávváltáskor.


Bele sem gondoltam előtte, hogy nagyobb tempónál jóval finomabban kell mozdítani a kormányt.


Nem lett baj, de hirtelen mozdult az autó, ami váratlan volt számomra.

2020. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A vizsgára lerobbant a autó. Nem halasztották el, hanem az oktató hatalmas vigyorral az arcán várt egy másik kocsival, hogy huppanjak be, még mehetünk pár kört vele a vizsga előtt, hogy szokjam egy kicsit.


Kb. 3x behúzott kézifékkel akartam elindulni. Ebből egyszer teljesen megfeledkeztem magamról, a vasúti átjáró előtt vártuk, hogy mehessünk, és beszélgettünk. Hiába volt fönn már a sorompó, nem indultam el. A tanár nem szólt, és senki nem akart ránk dudálni.

2020. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem adta meg nekünk az elsőbbséget egy suttyó. Oktató bával kiszálltunk, aztán ütöttük mint hülyegyerek a dobot
2021. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 10 deka farhát ***** válasza:

Vizsga előtt az oktatóm mosolyogva meséli, hogy előző nap végre megcsináltatta a váltót, most már fasza minden. Na, a vizsgán jól meg is ropogtattam a 2-est, vizsgabiztos az oktatónak: Zolikám, te tudtad számolni? Megvan az összes foga?

- Meg, tegnap rakattam bele újonnan...

- Hát Zolikám, szerintem este ellenőrizd le, hogy még mindig megvan-e! :) (nagy röhögés)


Nem kaptam hibavonalat (ezért legalábbis nem). Szerencsére ez a viccelődés elkente az ijedtségem, és a vizsga sikeres lett (elsőre). Nagyon nem tudott belekötni semmibe a vizsgabiztos sem, a vizsga végén szinte azonnal közölte, hogy további balesetmentes kilométereket kíván, a recsegő váltóért ne aggódjak, néha vele is előfordul.

2021. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!