Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Őszintén, cinizmus nélkül!...

Őszintén, cinizmus nélkül! Egy huszonéves 52 kilós alacsony fiúnak milyen fajta autót képzelnétek el, ha szereti az eleganciát és visszafogottságot?

Figyelt kérdés
Aki olyat válaszol, hogy rózsaszín Fiat 500-as vigyorgó szmájlival benyögve azt is ELFOGADOM, HA UTÁNA SZÉPEN MEGINDOKOLJA. A cinizmust, trollkodást és céltalan sértegetést nem szeretem, de az őszinteséget és korrekt kritikát igen. Persze sokfajta árkategória van, ezért is érdemes inkább típuscsoportot vagy karosszériafajtát írnotok, de lehet konkrét típus, ha hozzám hasonló embert ismertek autóval. Rólam azt kell tudni, hogy konzervatív vagyok (öltözésben, személyiségben stb.), diplomám van és introvertált. Hogyan képzelnétek el leginkább milyen autóval?

2020. dec. 30. 15:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Konzervatív öltözködéshez börűlést ajánlok, ülésfűtés minimum.


Introvertáltnak nem tudom. Gyertyafényt?


Audi A1-et vegyen, fiatalúr.

2020. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Volvo kell neked, nem kérdés. A sedanjaikat nézd meg.
2020. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

Minden rosszindulat nélkül: Amelyikre pénzed van, kilátsz belőle és eléred a pedálokat.


Aztán majd, ha felnősz és nem kompenzálni akarsz vele, akkor meg is veheted.

2020. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy, akinek diplomája van az jobb körökben már nem fiú
2020. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Fekete volvo s40, vagy ezüst lexus IS200
2020. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#9 nem baj csak rettenetesen furcsa és egy kicsit elszomorító
2020. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Korábbi terveim között volt amúgy egy MX5-ös. Bár az nekem lehet túlságosan hivalkodó lenne. Eddig MX5-ösben ironikusan csak colos srácokat meg hipsztereket láttam. Viszont a Mini titkos vágyam, egy British Racing Green vagy mélykék fényezéssel. Azt mondják az 1-es BMW-re, hogy női autó, a Mini is a nők körében nagyon szimpatikus, de egy sötétebb fényezéssel hátha lehet szolid, de egyben férfias.
2020. dec. 31. 11:02
 18/22 anonim ***** válasza:
Legyen úgy! Sok sikert 2021-ben.
2020. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nektek is.
2020. dec. 31. 11:47
 20/22 anonim ***** válasza:

Nagyon pici nők is vezetnek (köztük én is), gondolom, te kb 150-nél azért magasabb vagy, akkor meg szinte bármi meg fog felelni ülésmagasság, pedál stb szempontjából. Ez a probléma inkább 155-160 alatt jelentkezik.

Amúgy nekem egy fekete Passat ugrott be. De igazából szerintem bármi jó lehet, ami nagyobb egy Smartnál és nem élénksárga, piros stb rikító színű. Nem az autó teszi az embert és főleg nem idegenek véleményére kéne alapoznod. Te fogod használni, az a fontos, hogy neked tetsszen, kényelmesnek találd, fenn tudd tartani. Ha neked egy piros kis Punto vagy egy átlagos Swift jön be a legjobban, akkor nem veszed meg majd azért, mert jaj mit szólnak hozzá mások?

2021. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!