Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Őszintén, cinizmus nélkül!...

Őszintén, cinizmus nélkül! Egy huszonéves 52 kilós alacsony fiúnak milyen fajta autót képzelnétek el, ha szereti az eleganciát és visszafogottságot?

Figyelt kérdés
Aki olyat válaszol, hogy rózsaszín Fiat 500-as vigyorgó szmájlival benyögve azt is ELFOGADOM, HA UTÁNA SZÉPEN MEGINDOKOLJA. A cinizmust, trollkodást és céltalan sértegetést nem szeretem, de az őszinteséget és korrekt kritikát igen. Persze sokfajta árkategória van, ezért is érdemes inkább típuscsoportot vagy karosszériafajtát írnotok, de lehet konkrét típus, ha hozzám hasonló embert ismertek autóval. Rólam azt kell tudni, hogy konzervatív vagyok (öltözésben, személyiségben stb.), diplomám van és introvertált. Hogyan képzelnétek el leginkább milyen autóval?

2020. dec. 30. 15:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#20: 170 körül vagyok, szóval nem az üléssel van gond. Simán csak a hozzám illő stílus érdekelne, mert pl. az SUV-k is manapság elég praktikusak (nem utolsó sorban biztonságos), de nem akarok olyan autót venni, amiről sztereotipizálhatnak, hogy "biztos kompenzál valamit".
2021. jan. 1. 23:54
 22/22 anonim ***** válasza:

Sok ekkora pasit ismerek (azt hittem, valami 165 alatti magasságról van szó, 170 nem ritka), van, aki Volvoval jár, Passattal, más meg kis Corsával, Astrával, Swifttel stb.

A kompenzálást egyedül azokra mondják, akik tesznek is róla, hogy ezt megkapják. A főnökömnek pl nagyon szép, nem túl régi Mercije van, mégse hallottam soha ilyet róla, mert mindenki tiszteli, normális ember. A kis p cs kollégán (a nagyképű, kötekedő viselkedése miatt mondom rá ezt, nem azért, mert alacsony) meg tényleg mindenki röhög az autójával együtt, de meg is érdemli. Ha neked nem ilyen a személyiséged, nincs miért aggódnod. Persze egy-két irigy hülye mindig lesz, de azokkal meg nem kell foglalkozni, akkor is beléd kötnének, ha mondjuk egy drágább cipőd vagy órád, laptopod van.

2021. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!