Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy legyen jogsim ha nincs...

Hogy legyen jogsim ha nincs rá pénzem?

Figyelt kérdés

Senki sem támogat anyagilag, dolgozom és van pénzem de az arra kell hogy ne haljak éhen + albérlet.


24 éves vagyok, egyetemista. Ötlet?



2021. febr. 24. 08:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Te magad írtad le a választ.
2021. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Értem, hát akkor ez eldőlt. Körülöttem akkor mindenki tele van pénzzel és a szülők mindent alátesznek a gyerekeknek. Akárkit kérdezek, van jogsija és szülők fizették.


Nehéz elfogadni hogy ilyen helyzetben vagyok.

2021. febr. 24. 08:52
 3/33 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam hogy felveszem a kamatmentes diákhitelt, 300 vagy 500 ezret és abból kifizetem. Szerintetek hülyeség?
2021. febr. 24. 08:52
 4/33 D. Brasco ***** válasza:
85%
Esetleg ha lebukás nélkül kirámolsz egy bankot .....sok sikert hozzá.....
2021. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#4 köszi az értelmes választ. :)


Gondolom neked is a szülők állták az egészet.

2021. febr. 24. 08:55
 6/33 D. Brasco ***** válasza:
26%

Hogy legyen egy jó napod:igen,azok állták....meg minden mast is ők tesznek a picsám alá!!

Egyebkent van is arra a nyomorult jogositvanyra szükséged,vagy csak annak indokán lehet itt fikázni mindenkit,meg irigykedni arra akinek futotta rá,te meg csak egy ruppótlan hajléktalan büfészakos egyetemista maradtál?!

2021. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Mr.Q77 ***** válasza:
92%
minek jogsi ha úgy se lesz pénz kocsira? nem értem a logikát.
2021. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Van 1 millióm félrerakva, abból akarok majd kocsit, de még gyűjtök mellé.


#6 xddd jaj de vicces vagy, tipikus. Nem büfészakos vagyok, képzeld el hogy Pest egyik legnagyobb cégénél vagyok gyakornok, gazdasági szakon vagyok. Az hogy te világtalan vagy és anyuci meg apuci mindent alád rakott még nem kell másokat lenézni.

2021. febr. 24. 09:16
 9/33 A kérdező kommentje:

Azert akarok jogsit mert vegzes elott szeretnek egy kocsit hogy egyszerubb legyen a munkaba jaras.


200IQ

2021. febr. 24. 09:17
 10/33 Hovarju ***** válasza:
100%
Ha van félretett pénzed, kezd el abból. Mire meglesz a jogosítványod, addig még tudsz gyűjteni autóra. Vagy esetleg érdeklődd meg, hogy a cégnél, ahol most gyakornok vagy, van-e lehetőség arra, hogy fizessék a jogosítványod, cserébe aláírsz néhány évet, amit biztosan náluk fogsz dolgozni.
2021. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!