Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy legyen jogsim ha nincs...

Hogy legyen jogsim ha nincs rá pénzem?

Figyelt kérdés

Senki sem támogat anyagilag, dolgozom és van pénzem de az arra kell hogy ne haljak éhen + albérlet.


24 éves vagyok, egyetemista. Ötlet?



2021. febr. 24. 08:26
1 2 3 4
 31/33 D. Brasco ***** válasza:
76%

Arra,hogy kiírtad ide ezt a baromságot,meg vergődsz itt.....miközben az eredeti kérdésben felvázolt helyzetnek köze nincs már ahhoz,ahol most tartunk.

Megpróbálhatnál az életkorodnak megfelelően viselkedni,24évesen csak el tudod már dönteni mire van szükséged és mire nem.....meg hogy erre van-e pénzed vagy sem.

2021. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
32%
#30 az egészre. Feltettél egy kérdést ami nem is igazán kérdés, csak panaszkodás, aztán azóta nyomod a gombot, pedig okod nem lenne rá, félretett pénzed is van, nem egészen értem a problémát.
2021. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 0110_fighter válasza:
0%
Hát kb sehogy max ha valami diák melót vállalsz és össze szeded a pénzt rá én ugyan ezt csinálom perpill.
2021. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!