Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy legyen jogsim ha nincs...

Hogy legyen jogsim ha nincs rá pénzem?

Figyelt kérdés

Senki sem támogat anyagilag, dolgozom és van pénzem de az arra kell hogy ne haljak éhen + albérlet.


24 éves vagyok, egyetemista. Ötlet?



2021. febr. 24. 08:26
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
#23 olvastad hogy van már 1 millióm?
2021. febr. 24. 14:26
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, olvastam, ennek ellenére arról szól a kérdés, hogy a jogsira nincs pénzed.

Ergó az az 1 millió valami másra van szánva.

ilyen megközelítésben nincs pénzed rá, ahogy utána nem csak az autó megvásárlására nincs, de a fenntartására pláne. Téged idézve, hogy ne halj éhen.


Egyébként abból az 1 millióból megcsinálhatod a jogsit, vehetsz egy Golf IV-t és teljesült a vágy. Aztán ráállíthatod 4 téglára amíg nem állsz munkába.


#23

2021. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, az 1 milliót szánnám jogsira meg kocsira.
2021. febr. 24. 14:39
 24/33 D. Brasco ***** válasza:
78%
Tehát a nagy 24 éves menő egyetemre járó diákról,így a 26. Kommentnél kiderül,hogy amúgy egy általános iskola alsó tagozatos szintű kérdést sem bír értelmesen feltenni......mindenképpen jár a taps!
2021. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
#23: Akkor mi a kérdés? Van rá pénzed. Csináld a jogsit, vedd meg. Aztán ha nem lesz pénzed először használni, aztán álló helyben fenntartani sem, akkor majd eladod. Ennyi.
2021. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lediplomáztál és lesz egy jól fizető állásod, meg egy kicsit egyenesbe jöttél anyagilag. Az autózás igen sok pénzt el tud vonni a költségvetésből.
2021. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
47%

Jelenleg mivel jársz a szupermenő cégedhez dolgozni, mint diák? Csak kérdem. Jogsid nincs. Azt írod, egyetem után a tömegközlekedés nem játszik.

Miért? Most mi az anyámmal jársz dolgozni?


Egyetem alatt hidd el, hót felesleges egy külön kocsi. Pláne ha nincs messze az egyetem.


Kezd el a jogsit a félretett pénzedből. Aztán mire oda jutsz, hogy kocsi kell, visszatornázod a vagyonod 1 millióra.


26 éves vagyok. És mint egyetem végzett, szakmában elhelyezkedett ember mondom neked, böszme nagyképű vagy :D. Azért mert te tanuslz valami közgázt, meg diák vagy egy cégnél gondolom nettó 150 ezerért havonta... Akkor te most nagy ember vagy? :D

Kicsit szerintem szerényebben.

2021. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

#27 egyáltalán nem vagyok egoista, mire legyek? Krvara nem keresek jól mert gyakornok vagyok.


Azért akarok kocsit mert 20 km-re lakok a várostól. Busszal járok be igen. Azért akarok kocsit mert így busz miatt fel kell kelnem reggel 6-kor hogy beérjek 8 előtt.


Igazából ez az egyetlen oka annak hogy kocsit akarok. Nem szeretek korán kelni.


Gondolkodtam azon hogy inkább nem vállalom be a gyakornoki pozit a korán kelés miatt de erős vagyok.

2021. febr. 25. 09:52
 29/33 anonim ***** válasza:
80%
De közben meg itt nyavalyogsz.
2021. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#29 most ezt mire?
2021. febr. 25. 14:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!