Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy legyen jogsim ha nincs...

Hogy legyen jogsim ha nincs rá pénzem?

Figyelt kérdés

Senki sem támogat anyagilag, dolgozom és van pénzem de az arra kell hogy ne haljak éhen + albérlet.


24 éves vagyok, egyetemista. Ötlet?



2021. febr. 24. 08:26
1 2 3 4
 11/33 D. Brasco ***** válasza:
49%
A jogsira sincs pénzed,de te majd autót akarsz.......mondjuk valamilyen 1:18-as Burago-ra végül is beruházhatsz te 🤡🤡
2021. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
61%
24 éves egyetemistaként szégyen hogy annyi eszed van, ami a kérdésedből/kommentjeidből kitűnik.
2021. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Mr.Q77 ***** válasza:
68%

12 es sajnos jól látja


kérdező :egyébként azzal kezdted hogy nincs pénzed jogsira

most meg azt írod hogy van félretett pénzed kocsira. Tényleg nem értem hol a problémád.


Első a jogsi aztán a kocsi, értelem szerűen a félretett pénzedből kell áldozni.

2021. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
27%

Az a probléma, hogy ezt a mentalitást már több kérdésnél, több kérdéskörben észrevettem. "Egyetemista vagyok kussoljon mindenki különb vagyok"

Nem tudom mire a hiszti, a képességeidet látva nyugodtan számolhatsz egy 300e körüli árral mire meglesz a jogsi.

Nem tudom milyen autót akarsz és mennyiért de köbcentitől függően csak a papírozása 150 körül, plusz első szervíz kb ugyanannyi. Most azon sírsz, hogy mekkora mártír vagy és és senki nem támogat stb. De alaphangon 600e-es projectet szeretnél. Ez tényleg vicces. Lehet, hogy D.Brasco kicsit nyersebb mint az átlag de érdemes lenne elgondolkodni azon amiket mond. Tudom tudom... akkora öntudatod van mint a qurvaisten mert egyetemista vagy....

2021. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 D. Brasco ***** válasza:
31%

15)

Lehet valami értelmeset hozzáfűzni egy ennyire ostoba kérdéshez mint amit feltettél?Meg aztán amit itt kommentelgetsz hozzá........

2021. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
82%

Irkálsz összevissza, amiből valóban az jön le, hogy neked még fölösleges a jogsi, mert az autó fenntartását nem engedheted meg magadnak, azt ugyanis nemcsak megvenni kell, sőt, még az is kevés, hogy tankolod.

Már az is havonta több ezres kiadás, hogy autód van, szervizre még egy forintot sem költöttél, pedig arra is kell, az alkatrészek kopnak, elhasználódnak. Miből fizeted a költségeket, ha a pénzed elmegy a saját létfenntartásodra?


Egyébként el kell menni nyáron dolgozni, jogosítvány szerzésbe akkor vágj bele, ha lesz rá minimum 300ezred, és nem vág földhöz az sem, ha esetleg pótolni is kell hozzá.

Ez még csak a jogsi, az autó külön téma lesz, ahogy már említettem, azt nem csak megvenni kell.

2021. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyenlőre hagyd.

Azt írod, van 1 milliód félre rakva. Abból, haazt nézzük, hogy guruljon és ne essen szét, veszel mondjuk egy 25 éves Swiftet 200 ezerért, veszel hozzá téli, nyári gumit, ha nincs, vagy olyan állapotban van, akkor biztosítás, ami egy kezdő jogsisnak elég magas összeg, meg átírás, ha esetleg hamarosan lejár a műszakija, és akkor csak egy Swifttel számoltunk, de gondolom neked az nem lenne jó... Akkor mondjuk veszel 600-700-ért egy kocsit és el is fogyott a pénzed. Mit teszel, ha jön egy váratlan kiadás? Ha nincs pénz, akkor nincs pénz, ráadásul mi lesz, ha 2-3x meghúznak a vizsgán? Én magam fizettem, elsőre minden sikerült, de így is 240 volt a vége.

Gondolkozz!

2021. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
#20 értem, viszont munkához meg kell kocsi, mert nem lehet tömegközlekedésre hagyatkozni. Akkor mit csináljak? :D
2021. febr. 24. 11:36
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Hú az a logika,itt sírsz hogy jaj szegény vagyok nincs pénz a szülőktől erre meg ott van a bankban 1 misi félretéve autóra...

Ebből háromszor megcsinálod a jogsit te nagyeszű mi az hogy nincs rá pénzed??Ha 300-ból megcsinálod még mindig marad akár 700 autóra abból már lehet venni egyet éppen.Rengetegen összetennék a két kezüket hogy legyen egy millió a bankban.

Ahhoz képest hogy elit egyetemista vagy valami elképesztő hülyeségeket tudsz összehordani

2021. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
68%

Még a jogsira sincs pénzed, de autót akarsz venni?

Azt hogy?

2021. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!