Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Messziről elkezdenek előzni,...

Messziről elkezdenek előzni, szabálytalan ha gyorsítok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy elég rossz útszakaszon szoktam járni, szokása pár embernek ilyenkkor (csak roncs autósoknak!!!), hogy nagyon messziről kibasszák az indexet, és át is mennek a másik sávban, hogy ők most előznek...


A legidegesítőbb, az volt amikor nagyjából másfél percig tartott ez, mert egy Ignises napszemüveges gyerek volt, persze a nője ott volt az anyóson.


Ugye amikor ezen a részen vagyok 80-al megyek csak, de ilyenkor gyorsíthatok, hiába ment át a másik sávba, de még nem ért mellém?


Mert haladnék, de a fs részen nem fogok gyorsan menni.


Aztán ilyenkor hiába érek már ki a jó részre, nem gyorsíthatok..


Mellesleg értelmetlen előzniük, utánna úgyis mögém kerülnek megint....


2021. jún. 12. 15:18
1 2 3 4 5
 21/43 Beviz Elek ***** válasza:
81%
Fejezd már be a 2 perces sírásodat, olyan vagy mint egy kislány. Nem gyorsíthatsz rá ha előznek. Nincs tovább.
2021. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
83%

Ez tök irreális, hogy valaki percekig előzzön.


Szerintem inkább az lehet itt, hogy csak az út jobb oldala fos minőségű, a kérdező lassan végigzötyög a kátyukban, a "roncsautós" meg inkább átmegy a bal oldalra, majd miután a kérdező lassan megy, elmegy mellette. Ezt a kérdező úgy éli meg, hogy éppen előzik.

2021. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
80%

Hagyjátok, troll. Elején még Ignis, a végén már csak ezres Swift. Neki meg M5 BMW.

Gyerekölésbe bekötve nyálasan brümmögő kisp_cs, és itt éli ki magát. Egyértelműen kitalált kérdés.


Egyébként a közúti veszélyeztetés bűncselekmény. Tételezzük fel hogy a kérdés valós, és gyorsítani kezd ez a köcsög. Ha jönnek szembe és az előzött gyorsít, akkor mit fog választani, aki épp előz? Egy frontásisat, vagy azt hogy ráhúzza erre a majomra. Utóbbi esetben ha a bal hátsó sarkát fogja elkapni, akkor abból egy szép keresztbefordulás lehet, fekete zsákos végállomással.

2021. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

18

Igen, de nem kellene előzgetnem, ha nem előzne meg fél perc miatt, úgy hogy még be is lassít.



Engem az idegesít fel, hogy bármikor sietnék, találkozok egy ilyen i*ótával.


Előzgessen ha akar, de ne azért hogy lelassuljon és előttem tötymörögjön.

Meg ne azért, hogy feltartson.


Ugye komolyan, ez ideigesít csak.

Ha megelőz, akkor miért nem megy utánna emberi tempóval?


Valahogy egy szinten vannak ezek azokkal, akik városban mennek 60-70-el, megelőznek, azért hogy főuton is tartsák ezt a tempót.

Agyrém komolyan.

2021. jún. 12. 15:52
 25/43 A kérdező kommentje:

23

Mert mit csináljak, ha tegyük fel kanyar előtt egy ilyen idióta megint 500m-rel korábban kiteszi az indexet, elkezd előzni. De jönnek szembe, és még nem ért mellém a másik, de nem igazán érdekli, és várja hogy én lassítsak, mert hogy ő aztán nem fog lemenni?

Akkor lenne csak ám probléma, mert állóra kéne fékeznem, mert a fosdoboza 10 óra alatt éri el a 90-et.

2021. jún. 12. 15:55
 26/43 A kérdező kommentje:

22

Az is teljesen más, mert rossz mindkét része az útnak.

2021. jún. 12. 15:57
 27/43 A kérdező kommentje:

20

Igen, de válaszoltam fentebb hogy:

Mivan akkor ha úgy előz, hogy konkrétan esélye sincs arra hogy sikerüljön.


Nekem kéne állóra fékeznem, vagy mi?

2021. jún. 12. 15:58
 28/43 anonim ***** válasza:
Engem speciel meg az zavar az utakon, ahol lehet 60-nal menni, megyek annyival és a nagy dög új autó, tehát nem a szar roncs, a semmiből megjelenik mögöttem, rám tapad és kielőz, de úgy, hogy szinte még engem tol le vagy bevág elég, hisz én hülye nem is értem miért 60-nal megyek ott, ahol 60-al lehet és nem 120-al, mint egyesek. Nekem ettől megy fel az agyvizem, mégsem tudok vele mit kezdeni. Aztán csodálkoznak egyesek, mennyi baleset van az utakon, na ott nem kell visszaelőznöm az autót, ha 5 másodpercen belül már több méterre van..
2021. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként nem is értem, előzni úgy kell, hogy a követési távolságon elkezdett gyorsítani, kicsit jobban rámész az előtted lévőre (nem egy papucsnyi távolságra! Csak picit közelebb. 👌), aztán index, s kikerülöd. 3 mp. Nem lehet ilyet, hogy ő mögötted 100 méterre átmegy a másik sávba. Nyugodtan gyorsítanék én is, ugyanis ez nem előzés, ott ő a hülye, mert azt hiszi autópályán van, ott lehet ezt.
2021. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

28

Ez a másik véglet, jah :/

2021. jún. 12. 16:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!