Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Messziről elkezdenek előzni,...

Messziről elkezdenek előzni, szabálytalan ha gyorsítok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy elég rossz útszakaszon szoktam járni, szokása pár embernek ilyenkkor (csak roncs autósoknak!!!), hogy nagyon messziről kibasszák az indexet, és át is mennek a másik sávban, hogy ők most előznek...


A legidegesítőbb, az volt amikor nagyjából másfél percig tartott ez, mert egy Ignises napszemüveges gyerek volt, persze a nője ott volt az anyóson.


Ugye amikor ezen a részen vagyok 80-al megyek csak, de ilyenkor gyorsíthatok, hiába ment át a másik sávba, de még nem ért mellém?


Mert haladnék, de a fs részen nem fogok gyorsan menni.


Aztán ilyenkor hiába érek már ki a jó részre, nem gyorsíthatok..


Mellesleg értelmetlen előzniük, utánna úgyis mögém kerülnek megint....


2021. jún. 12. 15:18
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
78%
27. Igen,neked,hogy senki ne dögöljön meg, magadat is beleértve. De itt nem erről van szó,csak a nyomorult hisztidről, hogy téged meg mernek előzni. Vedd fel a forgalom tempóját, akor majd nem előzgetnek. Ha meg az neked gyors, ne hisztizz.
2021. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

29

igen.

Ahogy írod, pontosan így.


Érdekes a 2000000000 éves német prémium juzerek képesek erre, de fél literes szakadt autósok meg nem.

2021. jún. 12. 16:05
 33/43 A kérdező kommentje:

31

:D

Az bánt hogy megelőz azért hogy fél perc múlva meg odaérjek a seggébe és elhúzzak mellette.

Vicc.

2021. jún. 12. 16:06
 34/43 anonim ***** válasza:
77%
Mert valószínűleg ő 90-nel akar haladni, mert úgy szabályos. Te meg hol 80-nal, hol 95-tel. De mivel fogyatékos vagy, ez neked magas .
2021. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

34

"31


:D


Az bánt hogy megelőz azért hogy fél perc múlva meg odaérjek a seggébe és elhúzzak mellette.


Vicc."

2021. jún. 12. 16:13
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért nem kell általánosítani, mert tenyleg ez benne az undorító!

19 éves swiftem van, mert lassan 1 éve van meg a jogsim és tanulóautónak ez nekem pont jó.

És mégsem úgy előzök, ami a te kérdésedben szerepel, akkor előzök, amikor az előttem haladó mögé érek (de nem mászok rá), majd kiteszem az indexet és megyek. Vagy előzni akarok és megyek, vagy nem akarok előzni és nem megyek. Illetve a gagyi megoldás helyett, amit írtál általánosságban (messziről kiteszik az indexet, percek múlva előznek, melletted hajtanak), inkább azt választom, hogy ha előttem autózik valaki főúton 80-al, akkor lassítok az ő tempójára. Minek előzzek, ha mehetek 90-el? Pont azért nem előzök, mert kielőzném és vissza kéne 90-re lassítanom. Bár ez valószínű betudható még az én tapasztalatlanságomnak is, hogy nem olyan rég van jogsim, én még eléggé betartom a sebességhatárokat, illetve amit írtál, azt sem teszem, inkább lassítok az ő tempójához, ha megy 75, 80-al ott, ahol szabad menni 90-el. Szóval azért szerintem nem kell általánosítani. Pedig "csak" egy 19 éves 1300-as swiftem van.

2021. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

36

Nem lenézni akarok senkit.


Csak még az 1.3-as Samarámmal is tudtam előzni anno, és nem így ahogy ezek.

Pedig akkor még friss jogsis voltam.

2021. jún. 12. 16:18
 38/43 anonim ***** válasza:

Ahol lehet menni 80al, ott tudsz 90el is (főleg ha a másik is tud)

Menj annyival te is, lehet hogy nem előznek meg.

2021. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"Érdekes a 2000000000 éves német prémium juzerek képesek erre, de fél literes szakadt autósok meg nem."


Ebből is látszik hogy troll. Ki akarja hegyezni arra, hogy akinek volt pár százezre egy német prémium romra, az menő gyerek, de aki vett tízszer annyiért egy új Suzukit (csak azért Suzuki, mert az fáj neki a legjobban), az hülye.


Vagy csak frusztrálja, hogy a lefingott ex-prémiumát megelőzte egy rizskályha, és nem tudja feldolgozni. Egy pszichológus valószínűleg az itt beböfögött, indulattól és kezeletlen frusztrációtól fűtött agymenései alapján mentálisan alkalmatlannak nyilvánítaná a vezetésre.

2021. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Neked depreszziód van az előzéstől.
2021. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!