Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Messziről elkezdenek előzni,...

Messziről elkezdenek előzni, szabálytalan ha gyorsítok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy elég rossz útszakaszon szoktam járni, szokása pár embernek ilyenkkor (csak roncs autósoknak!!!), hogy nagyon messziről kibasszák az indexet, és át is mennek a másik sávban, hogy ők most előznek...


A legidegesítőbb, az volt amikor nagyjából másfél percig tartott ez, mert egy Ignises napszemüveges gyerek volt, persze a nője ott volt az anyóson.


Ugye amikor ezen a részen vagyok 80-al megyek csak, de ilyenkor gyorsíthatok, hiába ment át a másik sávba, de még nem ért mellém?


Mert haladnék, de a fs részen nem fogok gyorsan menni.


Aztán ilyenkor hiába érek már ki a jó részre, nem gyorsíthatok..


Mellesleg értelmetlen előzniük, utánna úgyis mögém kerülnek megint....


2021. jún. 12. 15:18
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Bűncselekményt követsz el, és remélem, egyszer emberedre akadsz.

Gusztustalan dolog, ha valaki béna a vezetésben, és ezt még azzal is megfejeli, hogy adott esetben életveszélybe sorolja gyorsítással az őt megelőzni szándékozót. Előbb-utóbb kinéz neked a börtön, ott lesz időd gondolkodni rajta, megéri mások életével szórakozni.

2021. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Negyed kilóméter az nagyon nagy távolság. Nekem hihetetlen, hogy már akkor átmegy a szembe sávba.

Nem ötven lesz az?

Vagy kevesebb?

Egyébként, a megkezdett előzést gyorsítással akadályozni tilos.

Ellenben, ha szükséges, akkor lassítással is sgíteni kötelező.

A 250 méter távolságból viszont nem értékelhető előzésként még pályán sem.

Jelentős sebességkülönbség esetén is jó hosszan mehetett a bal oldalon.

2021. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
31%
én is bejátszottam párszor de csak biztonságosan belátható nem csuszós utakon mivel a swiftem mindenki előzni akarja kicsit oda lépek a majomnak leesik h esélye sincs és akkor visszasorol mögém. Egodózer üzemmód. De ha csak 1 hajszálni esély is lenne balesetre sose tettem volna akkor hagyom had menjen, felelősség az első
2021. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!