Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mennyi ideig tartott a...

Kinek mennyi ideig tartott a 30 órát levezetni?

Figyelt kérdés

Én 3 hónapja kezdtem, de még mindig csak 18 óránál tartok. Közben az oktató kétszer volt szabadságon egyszer 10napra másodszor 3hétre, és amikor még dolgozik is sokszor kihagy egy hetet és csak utánna mehetek.

Sürgetni pedig hiába próbálom, olyankor megsértődik és mélységesen felháborodva közli hogy „mások is vannak rajtam kívül”



2021. okt. 23. 18:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

6 het volt.30. oran vizsgaztam.

Nem fizettem tobbet.

Elso 3 heten 3x2orat voltam,aztan kertunk idopontot vizsgara,epp 3 het mulvara kaptunk.igy a kovetkezo 2 heten 1x-1x vezettem alkalmankent 2 orat.vizsga heten 3x2 ora,plusz egy ora kozvetlen vizsga elott.

Győr,jo oktatom volt,eleg sokan is vannak nala.sosem mondott le idopontot,mindig pontosan erkezett.vezettem hajnalban,delelott,delutan,este,hetkoznap,hetvegen(vasarnap is),szoval dolgozik rendesen szegeny😁

2021. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fél év volt a 37 óra.

A tanárom igazi tróger volt. Nagyon sokszor csak heti 1 órát vezettünk.

Gondolhatjátok milyen volt kibuszozni a város másik felére, oda-vissza minimum 70 perc volt és vezetni kb 35-40 percet, merthogy 40 percnél soha nem vezettünk többet. Minden óra eleje azzal ment el, hogy minimum 5-10 percet késett. Aztán vezettünk egy 35 percet és még magyarázott 5 percig. Ez volt egy óra. 270 ezerben állt meg 5 éve.

2021. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Én másfél éve csinálom és most tartok 35 óránál. Volt leállás a covid miatt amikor nem lehetett menni de tény hogy időpontokat is ritkán kaptam. Most megint nem tudok menni. Vizsga fogalmam sincs mikor lesz. Ha egy olyan sulit sikerült volna találni ahol tudok járni sűrűn, akkor már le vizsgáztam volna rég. De itt vidéken nincs ilyen suli. 3 hónap alatt le megy meg ilyenek. Álom.
2021. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha ritkán megy az ember úgy sokkal nehezebb is megtanulni, mitha valaki sűrűn tud járni.
2021. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Nekem tavaly decemberben lett meg 2. alkalomra a kresz, utána már mentem volna vezezni, de előbb vizsgaidőszak, utána lezárás, majd mindenkit elém soroltak akik előbb kezdtek. Nagyjából heti egyszeri alkalommal összejött 22 óra. Mivel az oktatóm sokat csesztetett és voltak bevásárlós órák, új oktatót választottam akinek persze lerobbant a kocsija, de szólni nem szólt. Mivel senki nem vett át, jelenleg iskolát váltok, de leghamarabb csak jövőre tudom folytatni...
2021. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
79%
Szeptember 26.án vezettem először és ma 10.én mentem át a forgalmin elsőre:)
2021. nov. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
5 hét volt, heti 2-3-szor mentem, elsőre sikerült a vizsga.
2021. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Október 14-én voltam először vezetni, most november 17-én vizsgáztam sikeresen, a vizsga volt a 40. órám. Nagyon szerencsém van az oktatómmal, heti 3-4-5 alkalommal tudtam menni 2 órákat.
2021. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!