Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elkeserítő, bizonytalanságérze...

Elkeserítő, bizonytalanságérzet akkor, ha az autót szerelőhöz kell vinni?

Figyelt kérdés

Tapasztaltok valami furcsa hangot, jelenséget az autón. Beszéltek a szerelővel, mondja majd vidd el megnézi... Olyankor ti is mindig feszültebbek lesztek? Olyan fura érzés, hogy nah, vajon mi a bánat baja lesz, mennyibe fog kerülni stb stb?

Nem a pénz miatt írom, mert sajnálnám rákölteni, nahmeg kopó alkatrészek amik idővel cserések lesznek úgy is stb... Hanem ez a hülye érzés. Bizonytalanság, feszültség. Ha a baj nem olyan jellegű nyilván az autót addig is használod.



2021. dec. 3. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem amiatt volt ilyen érzésem hogy megint mi baja, hanem amiatt hogy megint mit bacnak el rajta, 15-20 szerelőnél voltam már 1 volt olyan hogy oké, a többi több kárt okozott mint hasznot. A legdurvább az volt mikor rugócserénél légkulccsal húzatta vissza a kormányösszekötő gömbfejet, mind a két oldalt,utána mikor a toronycsapágyat kellett cserélni rá 1 évre meg nem jöttek ki, kúpos illesztésű és mikor légkulccsal lehúzatta a csavart lényegében elfordult a kúp a fészkében és összegyógyult, persze szidta az autót meg az előző szerelőt, mikor meg mondtam neki hogy ő légkulcsozta rá akkor meg pislogott...


Úgyhogy már mindent magamnak csinálok rajta/rajtuk, ami pénzt elkérnének a munkáért azt szerszámba fektetem. Még csak azt se mondanám hogy gyorsabb a szerelő mintha magamnak csinálnám, ami idő alatt elviszem a kocsit, meg hazajuttatom magam, meg érte megyek a kocsiért és még1szer hazajövök annyi idő alatt bőven megvan minden, még a kuplungcsere is, enyhe túlzással akár motorcserét is letudok vezényelni 4-5 óra alatt minden megvan hozzá...

2021. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es: igen ez a gáz, hogy kifizet az ember pénzt és okádék állapotban kapja vissza vagy gané munkát végeznek.

Nekem egy 2010-es Fabiam van de én magam szerelem amit tudok.

Féktárcsa, fékbetét csere, összes olaj, folyadék cseréje, szűrők cseréje, kormányösszekötő gömbfej csere stb.

Tudom azt, hogy normálisan lehúzom nyomatékra ahogy kell és sosem gyógyult még össze semmi.


Gumissal már jártam úgy, hogy ráverette légkulccsal érzésre. 2 csavart majdnem kisujjal kibírtam csavarni, másik kettőben pedig meg is szakadt a menet. Na onnantól kezdve másik gumishoz járok.

2021. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

9-es 5 ös vagyok


Én biciklivel járnék mindenhova csak a munkahelyem 35km-re van egy normális bolt meg 20km-re


Egyébként nekem sem azzal van a baj, hogy költeni kell rá, hanem azzal, hogy költesz rá azt lehet 2 hét múlva megint szar lesz. A másik meg, hogy a környékünkön van vagy 7 szerelő, de jót egyikről sem hallottam még.

2021. dec. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!