Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mennyi idő alatt tudta...

Ki mennyi idő alatt tudta megcsinálni a kreszt? ( Online tanulás esetén)

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 17:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
24 órát használtam el a 75-ből az e-Titanban, de ebben szerintem 1-2 óra gyakorlás is benne van már, a próbavizsga után.
2022. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
2-3 nap alatt meglehet tanulni (kb 12 óra).
2022. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2-3 nap?? Ez komoly?
2022. aug. 30. 19:49
 4/28 anonim ***** válasza:
En mindennap foglalkoztam vele de nem túl sokat, csak egy pár órát. A vizsga megcsinalasaval és a tanulással mindennel együtt 1 hónapot vett igénybe (ebből kb 1 hét volt a tanulás, többi a felkeszules és a vizsga)
2022. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Barátnőm 30 órát tanult és napi 2 órát foglalkozott vele durván. Persze én külön sok mindent elmagyaráztam neki, ami nem számít ebbe bele mert a barátnőmnek külön jegyzetei is votak az alapokról meg én sok rajzot mutattam különféle elsőbbségadási szituációkból mert ezt neki nagyon el kellett magyaráznom mert nem fogta fel mi mikor hogyan merre.

A gyakorlás része az legalább dupla ennyi volt. Vizsga előtt 4 nappal legalább egy délutánja csak gyakorló vizsgákra ment el. Meg én is tettem fel neki kérdéseket különféle szituációkban mikor mi a helyes, és ezen kívül rengeteg más weboldalon nézett példákat, meg elég sok videót is. Így nem lehet pontosan megmmondani hogy a tanulással és gyakorlással hány órát áldozott fel erre, de ami az online felületen elment azt írtam. De jó másfél hónapig foglalkozott vele legalább ha ezt nézzük.

A vizsgája meg elsőre sikerült egyetlen egy hibával ami még bőven megfelelt.

2022. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ezért is csodálkozom, hogy valakinek tényleg csak pár nap.. Azt gondolnám néhány hét legalább, vagy akár 1-2 hónap is szükséges lehet. Persze mindenki másképp tanul.
2022. aug. 31. 06:21
 7/28 anonim válasza:

Én 1 hónapot töltöttem a kerszel.

Mellete suliba jártam, így előre lefenykepezeztem x részt amit aztán a buszon olvastam át mindent csak 1x. Így az e titanos időm fele sem ment rá és ha szükseg lett volna rá egy adott dolgot annyiszor és annyi ideig olvasgattam amennyit akartam. Elsőre sikerült a vizsgám, pedig tényleg nem tanultam a dolgokat csak át olvastam

2022. aug. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
2x8 órát tanultam rá kb, max ponttal átmentem.
2022. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én 30 órát használtam fel a 75-ből, persze nagyon sokszor gyakoroltam a próba vizsgán. 2 hónapot tanultam, ugyanis érettségi után már nem tudtam úgy tanulni ahogy szoktam, így hetek kihagyásával tanulgattam a KRESZ-t. Szóval elég hamar megtanulod, ha nem csinálod azt, amit én.
2022. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Naptárilag két hónap volt, de én munka mellett csináltam egyrészt (tehát sokszor nem volt energiám, és csak egy-egy modult vettem át egy alkalommal), egyébként olyan 25 óra körül volt a vége. Lehetett volna kevesebb is, de én nulláról kezdtem, és elolvastam minden plusz infót, átnéztem minden kérdést a lábjegyzetben, megnéztem minden felkínált videót.

Ezen felül volt még a próbavizsga gyakorlása, nem csak az 55 kérdést csináltam, de témakörönként és a 3pontosokat külön is, míg a modul előrehaladása 100% nem lett.

2022. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!