Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mennyi idő alatt tudta...

Ki mennyi idő alatt tudta megcsinálni a kreszt? ( Online tanulás esetén)

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 17:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

20, Nem akarlak rémisztgetni, mert lehet, hogy neked pont bejön az online tanulás ennyire... De nekünk az elsősegély oktatónk mondta, hogy az etitános tanulókat nagyon-nagyon-nagyon nagy arányban buktatják.


Ha van rá lehetőséged, menj el egy tanfolyamra, ezek ilyen egy délutánosak. Teljesen más az, ha valaki bemutatja az újraélesztést, betegellátást (ez több, mint az oldalfekvés!), mintha csak olvasol róla. Nemcsak az oldalfekvés van: a két tételből az egyiket esetleg el kell játszani, ha olyan. Tudnod kell kötözéseket bemutatni pl. Vagy műfogásokat.

2022. okt. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem egy du.az a baj. En kisgyerek mellett nem erek ra 16 orakat ott ulni sajnos. Ez nem tudom hany nap ....

Elsősegélynyújtás


Közúti elsősegélynyújtási ismeretek (jogosítványhoz)


„Tanulj ott, ahol vizsgázol!”


16 órás elméleti és gyakorlati képzés


Tanfolyami költség: 10.000 Ft (+6.850Ft vizsgadíj)


Tankönyv vásárolható irodánkban: 1.600 Ft

2022. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nálunk tényleg egy délután volt, 4 órás. Ismerősnek két alkalmas volt.

Szóval ezt is iskolája válogatja.


De ez eleve fura nekem, a Vöröskeresztnél 12.100 Ft a vizsgadíj. Ez fix, nem az iskola határozza meg, ez tanfolyamtól függetlenül ennyi. Szóval nem mostanában volt frissítve az a hirdetés.

2022. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Elvileg nekem is egy délután alatt le fog menni az egészségügyi oktatás része. Legalábbis az oktatóm ezt mondta.


Én is úgy gondolom,érdemes elmenni rá, egy alkalmat valahogy meg lehet oldani gyerekek mellett is. 🙂

2022. okt. 14. 08:41
 25/28 A kérdező kommentje:
Pontosan 2,5 hónap alatt sikerült. Kb. 36-37 óra alatt 😁
2022. nov. 15. 10:50
 26/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2022. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🙂
2022. nov. 15. 11:18
 28/28 anonim válasza:
#20 az elsősegélynél van x tétel aminek van a és b része. Bemesz megcsinálod az ujraélesztést aztán ugyan úgy mint az érettséginél kihuzol egy tételt elmondod az a-t a b-t pedig vagy kérdezik vagy nem, aztán ha olyat huzol meg kell mutatnod a baban/a parodon akivel együtt mentél be.
2022. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!