Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mennyi idő alatt tudta...

Ki mennyi idő alatt tudta megcsinálni a kreszt? ( Online tanulás esetén)

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 17:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Kb 3 hét alatt durván 30 órát gyakoroltam, munka mellett. Ha nem dolgoztam volna, akkor több időt tudtam volna szánni rá, de így melóból fáradtan hazaérve nem álltam neki hosszú órákat tanulni.
2022. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

25-30 óra, szerintem ezek nagyon szép eredmények. 🙂


Nekem biztos, hogy több lesz, szeretek mindent többször átolvasni, gyakorolni. Csak a 75 órába férjek bele 😁

2022. szept. 1. 12:41
 13/28 anonim ***** válasza:
Bele fogsz. :) Arra figyelj, hogy ketyeg az óra, ha nem foglalkozol vele, félbehagyod, elmész vacsizni, akkor ne felejtsd ott a gépet belépve, és nem lesz gond az idővel.
2022. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Igen, oda kell erre figyelni! 🙂


Köszi a biztatást! ☺️

2022. szept. 1. 12:49
 15/28 anonim ***** válasza:
74%
Egy idő után úgyis kiléptet a rendszer, szóval sok idő nem fog kárbaveszni 😉
2022. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés:


Eddig két modult teljesítettem sikeresen és 5 óránál járok... 🙄


Viszont vettem könyvet is, így nyugodtabb vagyok egy kicsit.

2022. szept. 10. 17:37
 17/28 anonim válasza:

Ne izgulj rá, nem egy olyan ördöngős dolog. Gondolom, hogy azért kozlekedsz és látsz dolgokat, fel sem tűnik de a kresz egy részét alapból ismered.

Esetleg telefonos alkalmazasok is vannak, gyakorlásnak azok sem rosszak

2022. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
En 44 oranal jarok, a maradek kell majd az elsosegelyre. Az is jart nekem hozza majd. En ket honapnal jarok,gyesen vagyok kisgyerek mellett. Most mar csak a vizsgakat csinalgatom, minden nap 2-3 at ,de hibatlanra sosem sikerul. Vettem en is konyvet ,azt is forgatom,plusz mindent kijegyzeteltem az e titanbol is fuzetbe.
2022. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

#18-as!


Neked egyben van az elsősegéllyel?


Én is baba+ovis mellett csinálom.


Szuper, hogy már végigvitted és "csak" gyakorolnod kell. 🙂 Sok sikert Neked!! 🤞


A jegyzetelés is jó ötlet, nekem sem lett eddig hibátlan; de ami késik, nem múlik remélem.. 🙂

2022. szept. 30. 12:26
 20/28 anonim ***** válasza:
Igen, en amikor elofizettem online kaptam hozza egy online elsosegely tanfolyamot is. Ott van az e titanban, videos,csak beleneztem, de jonak tunik. Nemreg olvastam utana, hogy az meg tetelhuzos lesz... Nem is teszt,illetve kell babun ujraeleszteni, meg stabil oldalfekvest bemutatni.
2022. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!