Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adjam el, vagy ne adjam el?

Adjam el, vagy ne adjam el?

Figyelt kérdés
Üdv! Tudom nekem kell eldöntenem, szóval van egy Joyor F3-as rollerem. Nagyon szeretem, megvan már pár hónapja. A napokban viszont olyan videókat láttam az interneten, ahol bizonyos elektromos rollereknek az akkumulátora kigyulladt. Azóta már nem merem felrakni még a töltőre sem, nehogy kigyulladjon. A fogyasztóvédelem szerint is sok olyan roller került ki a piacra, amelyek veszélyesek lehetnek.

#roller, kigyulladt, akkumulátor, baleset,
2022. szept. 27. 17:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha ettől megnyugszol vidd el, de hiába nézik meg lehet nem fognak találni benne semmit, és lehet másnap mégis kigyullad az egész.



Meg amiket láttál videókat nézz utána hogy miért van ez, mert sok oka lehet ennek. Lehet csak egy bizonyos szériát érint a dolog, meg érdemes lenne a gyártó oldalát is végignézni mit írnak erről egyáltalán, mert ha tényleg ismert gyártái hibáról van szó ami ezt okozza akkor neki kötelessége visszahívni és garanciába megjavítani, vagy másikat adni, főleg ha ennyire veszélyes.

2022. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Tehát leírtad azt, amit a #4-es és a #6-os válaszolók leírtak. :)
2022. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!