Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán mi miatt...

Forgalmi vizsgán mi miatt buktatok meg, és hogyan történt?

Figyelt kérdés
Aki nem ment át elsőre a forgalmin, mi volt a bukás oka?

2022. dec. 28. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

#9 UCLA egyetemen Data Science MSc találkoztam speckollként. Ki említette a Kvantummechanikát?


#10 Már rég elvégeztem mindkét tárgyat probléma nélkül amiket említettem úgyhogy nem tudom miből és hogyan vontad le ezt a téves következtetést, én pusztán a tényre világítottam rá, hogy mekkora szakadék van egy forgalmi vizsga színvonala között amit minden agyhalott 8 általánost végzett selejt képes elvégezni probléma nélkül és egy atomfizika vizsga között amit csak a hozzám hasonló rendkívül intelligens és individuális személyek képesek gond nélkül abszolválni. Bár kötve hiszem hogy ilyen szövegértelmezési készséggel te valaha jártál egyetemi képzésre.

2022. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
#11 Te meg vagy hülyülve. Nem mondom, hogy egy forgalmi vizsgát ne tudna bárki elvégezni, de az atomfizika sem bonyolult. Sőt. Minden normális képzésen a tudományos alapozó tárgyak (fizika, atomfizika, kvantummechanika, elektromágneses térelmélet stb.) a könnyű tárgyak közé tartoznak. Mondjuk a ténylegesen szakmai tárgyak sem túl bonyolultak. Hiába vered itt a füyit arra, hogy te milyen okos vagy, valószínűleg van egy diplomád, ami annyit mond, hogy egy bárki által elsajátítható szakmát közepesen elsajátítottál. Nem leszel ettől menő.
2022. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre azon buktam meg, hogy miután sikerült a parkolás, a parkolóból kifele jövet(de még a parkoló része volt, nem a főút) kisebb ívben kanyarodtam balra mint kellett volna.A második vizsgámon nem sikerült valami jól a parkolás érdekes módon azon meg átengedtek pedig azt hittem meghúz a vizsgabiztos mivel ugyanazt kaptam mint elsőre....
2022. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 jpeacefuler ***** válasza:
74%
#5 Na várjunk csak egy picit! Valami nem fér a fejembe. Ha te annyira individuális és rendkívül intelligens zseni vagy, akkor mi a fenét keresel egy ilyen kérdezgetős-válaszolgatós internetes oldalon? Ezt inkább az olyanoknak találták ki akiknek nincs olyan egyetemes, mindenre kiterjedő tudása mint amilyennek állítod magad. Idegen nyelvű szakfolyóiratok és tudományos elmélkedések ezrei lelhetők fel az online világban, de te mégis egy olyan helyen lyukadtál ki, hogy megválaszolhasd valakinek, hogy te nem buktál meg a kreszvizsgán. Na ne fárassz már kisfiam. Ha kellően kiélted magad a süketeléssel, vedd ki a kezed a gatyádból és kérdezd meg anyukádat, hogy kell e valamit segíteni a konyhában.
2022. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

1. A járda meghosszabbított vonalában állt egy nő,(de olyan elcs.szett helyen, eltolódva van az a járda, hogy tökre nem egyértelmű) akit nekem el kellett volna engednem, mert én kanyarodtam az útra, de neki esze ágában sem volt átmenni és azt sem tudta, hogy mi van, így én elindultam. "nem adtam elsőbbséget"

2. A zebrán nem tudta eldönteni a kedves gyalogos hogy átmegy e vagy nem, ezért, hogy ne tartsam fel a forgalmat, elindultam. "veszélyeztettem a gyalogost"

3. Az y megfordulásnál állítólag 2x nem tettem indexet, de az oktatóm is mondta a vizsgabiztosnak, hogy ez nem igaz, egyszer felejtettem el...


Totál peches voltam végig. Ma is gyomorideggel gondolok rá...

2023. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!